Z ostatniej chwili:

Aktualności

VI Turniej Charytatywny

Już w najbliższą sobotę (19 stycznia, godz.14.00) w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej odbędzie się VI Turniej Charytatywny organizowany przez Obornickich Fanatyków Lecha Poznań. Tym razem organizatorzy postanowili zagrać dla Zuzi Schulz oraz jej rodziny, która zmaga się z problemami finansowymi i zdrowotnymi. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w VI Turnieju Charytatywnym aby wesprzeć Zuzię oraz jej rodzinę. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Publikacja: 17-01-19 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rundy finałowej

Znamy już zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród roczników 2006 i młodsi oraz 2003-2005 zwyciężyły reprezentacje UKS Józek. Przed nami pozostała już tylko runda finałowa roczników 1998-2001, która odbędzie się w piątek 18 stycznia. Poniżej przedstawiamy harmonogram rundy finałowej.

Publikacja: 16-01-19 czytaj więcej

Komunikat lodowisko

W dniu dzisiejszym (16 stycznia) w godzinach popołudniowych z powodu złych warunków atmosferycznych lodowisko będzie nieczynne. Informacje dotyczące lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738.

Publikacja: 16-01-19 czytaj więcej

Lodowisko czynne od wtorku

Z uwagi na warunki atmosferyczne lodowisko czynne będzie od 15 stycznia. W przypadku zmian, każdorazowo będzie zamieszczany komunikat na stronie Obornickiego Centrum Sportu.

Publikacja: 14-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy - pełna galeria zdjec

Jest już pełna galeria zdjęć z XII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Zapraszamy do oglądania.

Publikacja: 14-01-19 czytaj więcej

Komunikat dotyczący lodowiska

Po raz kolejny warunki atmosferyczne sprawiły, że planowane na dziś otwarcie lodowiska nie jest możliwe. W chwili obecnej trwają intensywne prace aby uruchomić lodowisko. Kolejny komunikat Obornickie Centrum Sportu przedstawi ok. godziny 14.00, wówczas będzie wiadomo czy lodowisko będzie funkcjonowało w godzinach popołudniowych. Informacje dotyczące lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738.

Publikacja: 14-01-19 czytaj więcej

XII Chrustowski Bieg Zimowy za nami

Zwycięzcami XII Chrustowskiego Biegu Zimowego zostali: Monika Brzozowska (46:07) oraz Sebastian Nowicki (42:37). Na drugiej pozycji uplasowali się Dorota Lutomska oraz Dariusz Szrama a na trzecim miejscu Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka i Tomasz Bielawski. W załączeniu przedstawiamy wyniki dzisiejszych zawodów. Szersza fotorelacja już wkrótce.

Publikacja: 12-01-19 czytaj więcej

Utrudnienia w ruchu podczas XII Chrustowskiego Biegu Zimowego

Informujemy, że w sobotę 12 stycznia w godzinach od 12.00 do 13.45 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, które będą spowodowane odbywającym się XII Chrustowskim Biegiem Zimowym. Utrudnienia wystąpią w miejscowościach przez, które przebiega trasa zawodów: Szkoła Podstawowa w Chrustowie, Żukowo, Górka, Ślepuchowo, Żukowo, Szkoła Podstawowa w Chrustowie. Prosimy, mieszkańców o dopilnowanie aby ich czworonogi w trakcie trwania zawodów pozostawały w obrębie domostw. Zapraszamy mieszkańców miejscowości przez które przebiega trasa zawodów do dopingowania uczestników Chrustowskiego Biegu.

Publikacja: 09-01-19 czytaj więcej

W poniedziałek otwarcie lodowiska

W poniedziałek 14 stycznia rozpoczynamy sezon na lodowisku "Biały Orlik". Prace nad przygotowaniem lodowiska powoli dobiegają końca, w ostatnim czasie sprzyja temu pogoda. Obiekt czynny będzie według poniższego harmonogramu. W załączeniu przedstawiamy aktualny cennik. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, uniemożliwiających funkcjonowanie lodowiska organizator zamieszczać będzie informacje na stronie internetowej. Informacji dotyczących lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738 lub w biurze Obornickiego Centrum Sportu 61 29 60 906.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

Wakacje Zimowe z Piłką - terminarz rozgrywek

Już w najbliższy poniedziałek rozpocznie się kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej „WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ”. W tym roku do turnieju zgłosiło się 11 drużyn. Poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek.

Publikacja: 11-01-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN