Z ostatniej chwili:

Aktualności

DT4YOU MTB Maraton Oborniki -zapisy

Kolejna edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki odbędzie się w tym roku 25 kwietnia. Zapisy do maratonu rozpoczną się w najbliższy piątek 28 lutego, punktualnie o godzinie 12.00. Tym razem zapisy potrwają do 5 kwietnia, po terminie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących, nawet w sytuacji kiedy nie zostanie osiągnięty limit 800 uczestników. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali trzy rodzaje tras, MEGA ok. 65km, MINI ok. 35km oraz TUR ok. 10km. Każda z tras wyznaczona jest w terenie leśnym, dlatego decydując się na udział w zawodach należy wziąć pod uwagę, że nie każdy rower może sprostać trudom trasy. Szczegóły dotyczące zawodów znajdują się w regulaminie, zamieszczonym poniżej.

Publikacja: 26-02-20 czytaj więcej

Kończymy sezon na lodowisku

Z dniem 16 lutego lodowisko "Biały Orlik" kończy swoją działalność. Główną przyczyną są warunki atmosferyczne, które uniemożliwiają kontynuację sezonu na lodowisku.

Publikacja: 17-02-20 czytaj więcej

Lodowiko czas start

Już dziś od godziny 16.00 będzie można korzystać z lodowiska przy ul.Obrzyckiej 88 W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających funkcjonowanie lodowiska organizator zamieszczać będzie informacje na stronie internetowej. Informacje dotyczące lodowiska można również uzyskać pod numerem telefonu 697 907 738 lub w biurze Obornickiego Centrum Sportu 61 29 60 906 od poniedziałku do piątku w godz.7.00-15.00 W załączeniu przedstawiamy godziny otwarcia oraz aktualny cennik. Zapraszamy !!!

Publikacja: 16-01-20 czytaj więcej

5 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

To już piąta edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego, który w tym roku odbędzie się 29 lutego. Zapisy do zawodów rozpoczną się 17 stycznia, w piątek punktualnie o godzinie 12.00. Podobnie jak w latach poprzednich udział będzie mogło wziąć maksymalnie 300 biegaczy. Zapisy potrwają do 16 lutego, dlatego organizatorzy zachęcają do szybkiej decyzji. Start planowany jest na godzinę 18.00 przy ul. Droga Leśna, na wysokości boiska Orlik. Szczegółowe informacje zamieszczone są w regulaminie zawodów, który załączony jest poniżej.

Publikacja: 14-01-20 czytaj więcej

Sebastain Nowicki zwycięzcą XIII Chrustowskiego Biegu Zimowego

Już trzynasty raz odbył się Zimowy Bieg w Chrustowie. Zimowy tylko z nazwy, gdyż temperatura powietrza i aura bardziej przypominały jesienny klimat. Wielu zawodników dzięki temu pozwoliło sobie na bieganie w letnich ubraniach. Zawody stały na wysokim poziomie a to dzięki między innymi zwycięzcy zawodów Sebastianowi Nowickiemu, który na mecie pojawił się jako pierwszy z czasem 00:41:14. Wśród pań najlepszą okazała się Monika Brzozowska 00:44:57. Poniżej w załączeniu wyniki końcowe dzisiejszych zawodów.

Publikacja: 11-01-20 czytaj więcej

XIII Chrustowski Bieg Zimowy - utrudnienia w ruchu

W sobotę, 11 stycznia odbędzie się XIII Chrustowski Bieg Zimowy. Biuro zawodów tradycyjnie znajduje się w Szkole Podstawowej im. B.Malinowskiego w Chrustowie, rozpoczęcie jego działalności zaplanowano na godzinę 10.00. Organizatorzy przypominają, że w biurze zawodów należy pojawić się z dowodem tożsamości. Jednocześnie informują, że nie będzie można odebrać pakietu za inną osobę, pakiety odbierane są przez zawodników osobiście. Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 12.00. Oprócz medalu na uczestników zawodów czekać będzie ciepły posiłek i pączek. Organizacja biegu wiąże się z utrudnieniami w ruchu.

Publikacja: 10-01-20 czytaj więcej

Harmonogram sobotnich gier w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej

W sobotę 11 stycznia w hali przy Obrzyckiej odbędzie się drugi turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 11.00. Poniżej zamieszczony jest harmonogram gier.

Publikacja: 10-01-20 czytaj więcej

Chrustowski Bieg Zimowy - biegi szkolne

Tydzień pozostał do zimowego biegania w Chrustowie. Zapisy do biegu głównego kończą się 6 stycznia, po tym terminie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących. Podobnie jak w latach poprzednich po starcie biegu głównego odbędą się zawody dla uczniów szkół podstawowych. Zapisy do biegu odbywać się będą w dniu zawodów. Szczegóły dotyczące rywalizacji najmłodszych znajdują się w regulaminie, zamieszczonym poniżej.

Publikacja: 03-01-20 czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w drugim turnieju w ramach GPX Obornik

Już 11 stycznia odbędzie się kolejny turniej w ramach GPX Obornik w piłce nożnej halowej. Zgłoszenia do rozgrywek należy dokonać poprzez przesłanie zgłoszenia na adres ocs@oborniki.pl W turnieju może wziąć udział maksymalnie dziesięć drużyn. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń oraz data wpływu środków na rachunek Obornickiego Centrum Sportu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 9 stycznia do godziny 10.00. W przypadku osiągnięcia limitu dziesięciu drużyn, informacja zostanie zamieszczona na stronie. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się w regulaminie.

Publikacja: 31-12-19 czytaj więcej

Grzegorz Grzywacz zwycięzcą Szachowego GPX Obornik

W dniu 15 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy, ostatni w ramach tegorocznego Szachowego GPX Obornik. Najlepsi zawodnicy turnieju oraz klasyfikacji generalnej zostali nagrodzeni pucharami oraz zegarami szachowymi. Nagrody ufundował główny organizator Obornickie Centrum Sportu. Poniżej klasyfikacja Turnieju Mikołajkowego oraz GPX. Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji tegorocznych turniejów Laboratorium Logiki oraz Panu Henrykowi Brodniewiczowi.

Publikacja: 16-12-19 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN