Z ostatniej chwili:

Aktualności

GYM BAR BATTLES - była moc

Po raz pierwszy kompleks boisk przy ul. Ks. Szymańskiego gościł uczestników zawodów crossfitowych. Licznie zgromadzeni kibice mogli przekonać się jak trudna jest to dyscyplina sportowa. Zawody to sprawdzian dla najtwardszych. Nie oznacza to, że jest to sport dla wybranej grupy, jednak aby uczestniczyć w zmaganiach należy z pewnością poprzedzić start ciężkimi treningami, które możliwe są również w JUST A FIT, klubie fitness, który był głównym organizatorem tegorocznej edycji.

Publikacja: 01-08-16 czytaj więcej

Terminarz na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek od godziny 10.00 rusza pierwsza runda Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. We wtorek drużyny rozegrają mecze rewanżowe. Po zakończeniu rundy rewanżowej nastąpi zakończenie turnieju.

Publikacja: 15-07-16 czytaj więcej

W poniedziałek startuje Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

W poniedziałek 18 lipca rusza Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej w którym wezmą udział zespoły z szkół podstawowych oraz gimnazjów. Każda drużyna rozegra ze sobą mecz i rewanż. Terminarz rozgrywek pojawi się w piątek na naszej stronie.

Publikacja: 13-07-16 czytaj więcej

Przedłużamy zapisy na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej. Zgłoszenia będziemy przyjmować do środy 13 lipca (do godz. 13.00). Terminarz rozgrywek pojawi się w dniu zamknięcia zapisów.

Publikacja: 08-07-16 czytaj więcej

Oborniki Aquathlon dla dzieci - ruszamy z zapisami

W tym roku przed głównymi zawodami Oborniki Triathlon najmłodsi zapewnią nam wielkie emocje. Półtorej godziny wcześniej na linii brzegowej Kąpieliska Miejskiego w Obornikach staną uczestnicy Aquathlonu. Zapisy na Oborniki Aquathlon ruszają dziś.

Publikacja: 05-07-16 czytaj więcej

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Ruszamy z zapisami na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej, który rozpocznie się 11 lipca. Turniej zostanie rozegrany na Orliku (ul. Obrzycka) dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Drużyny zapisywać można do 8 lipca (piątek).

Publikacja: 04-07-16 czytaj więcej

Startują zapisy na Oborniki Triathlon vol. 2

Starujemy z zapisami, Oborniki Triathlon vol.2, który odbędzie się 28 sierpnia na Kąpielisku Miejskim w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. Organizatorzy w tym roku zwiększyli limit zgłoszeń do 150 uczestników. Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminie zawodów. Obornickie Centrum Sportu oraz Just a Fit zapraszają wszystkich sympatyków triathlonu do udziału w zawodach.

Publikacja: 28-06-16 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Obornik

Wczoraj w Centrum Rekreacji Oborniki rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik, który odbył się z okazji trwających Dni Obornik. W kolejnym turnieju zorganizowanym przez Obornickie Centrum Sportu do boju o zwycięstwo stawiło się 36 szachistów. Zwycięzcą zawodów okazało się nie po raz pierwszy Wioletta Zielińska, która prowadzi również w klasyfikacji generalnej Grand Prix.

Publikacja: 27-06-16 czytaj więcej

Otwarcie sezonu na Żwirkach

Od piątku 24 czerwca rozpoczyna się sezon kąpielowy na Kąpielisku Miejskim w Obornikach . Żwirki czynne będą codziennie od godz. 11.00 – 19.00. Dojazd do kąpieliska w związku z trwającymi pracami na ul. Kowanowskiej odbywać się będzie od strony ul. Spokojnej. Parkingi tradycyjnie znajdować się będą na terenie kąpieliska. Nad bezpieczeństwem korzystających z kąpieliska czuwać będą ratownicy poznańskiego WOPR. Przed sezonem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Obornikach wydała pozytywną ocenę Żwirek co między innymi oznacza, że woda jest zdatna do kąpieli.

Publikacja: 23-06-16 czytaj więcej

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrz Obornik już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę z okazji Dni Obornik odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Obornik. Zawody rozegrane zostaną na sali konferencyjnej w Centrum Rekreacji Oborniki (ul. Czarnkowska 84). Zapraszamy wszystkich miłośników szachów do wzięcia udziału w turnieju.

Publikacja: 23-06-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN