Z ostatniej chwili:

Aktualności

Rozpoczynamy Dni Obornik

Czerwcowy Turniej Szachowy to kolejna edycja wchodząca w skład tegorocznego Grand Prix. Wszystkich miłośników szachów zapraszamy w najbliższą niedzielę 21 czerwca do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2. Zapisy rozpoczniemy od godz. 9.30, pierwsza partia zostanie rozegrana o godz. 10.00.

Publikacja: 15-06-15 czytaj więcej

Frąckowiak Mateusz wygrywa majowy turniej szachowy

W sobotę 30 maja w świetlicy Szkoły Podstawowej nr.2 rozegrany został majowy turniej szachowy. Były to kolejne zawody z cyklu Grand Prix Obornik. Pierwsze miejsce zajął Frąckowiak Mateusz, drugie wywalczył Moliński Damian, a trzecie Zając Mirosław. Jak zwykle zawody zostały sprawnie przeprowadzone przez Pana Henryka Brodniewicza . Następny turniej już w czerwcu podczas Dni Obornik, na które organizatorzy serdecznie zapraszają.

Publikacja: 31-05-15 czytaj więcej

Wspaniała zabawa z Akademia Wesołego Sportowca

Dnia 28.05 2015 r. na boiskach wielofunkcyjnych na ul. Ks. Szymańskiego, odbyły się zawody sportowe, placówek które biorą udział w programie Obornickiego Centrum Sportu , pod nazwą Akademii Wesołego Sportowca, do których należą , m.in. uczestnicy czwartkowych zawodów:

Publikacja: 31-05-15 czytaj więcej

Piotr Reiss odwiedził najmłodszych mieszkańców Obornik

Miła niespodzianka czekała na najmłodszych mieszkańców Obornik i okolic. Wszystko za sprawą Piotra Reissa, który w środę, 27. maja odwiedził dzieci z obornickich szkół podstawowych oraz placówek przedszkolnych. Wychowanek i były piłkarz Lecha Poznań, a obecnie patron dynamicznie rozwijającej się szkółki piłkarskiej – Akademii Piłkarskiej Reissa gościł także w Gołaszynie, gdzie przekazał sprzęt sportowy.

Publikacja: 31-05-15 czytaj więcej

DT4YOU MTB Maraton Oborniki 2015 - podziękowania

Druga edycja DT4YOU MTB Maraton Oborniki przeszła do historii. Rekord frekwencji w wyścigach głównych oraz zawodach dla najmłodszych pokazuje, że zawody w Obornikach cieszą się coraz większą popularnością. Zawody MTB w naszym mieście to największe przedsięwzięcie organizacyjne, głównie za przyczyną trasy zawodów, jej oznaczenia, zabezpieczenia. Przygotowania do maratonu tak naprawdę rozpoczęły się już jesienią ubiegłego roku kiedy to odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Publikacja: 19-05-15 czytaj więcej

Medalowo dla Obornik.

17 maja zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w cyklu zawodów zorganizowanych przez Polski Związek Karate w Suchym Lesie. Ich wyniki to...

Publikacja: 18-05-15 czytaj więcej

Szczypiorniak na orlikach 2015

170 młodych szczypiornistek i szczypiornistów walczyło na orlikach.

Publikacja: 18-05-15 czytaj więcej

Bieg o Puchar Złotej Pyry - ruszają zapisy

Tegoroczny obornicki półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry odbędzie się tradycyjnie już podczas trwających Dni Obornik. Niedziela 28 czerwca, punktualnie o godzinie 11.00 rozpocznie się popularna Złota Pyra. Podobnie jak w latach ubiegłych w ramach półmaratonu odbędą się IV Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Przy okazji zawodów biegowych odbędzie się również Rajd NW po Złotą Pyrę.

Publikacja: 14-05-15 czytaj więcej

DT4YOU MTB Maraton Oborniki - relacja

Najlepiej zorganizowana impreza w sezonie, świetna i doskonale oznakowana trasa, świetna organizacja, super nagrody, to tylko niektóre z wybranych opinii na temat pierwszej, zeszłorocznej edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Tym samym poprzeczka przed drugą edycją powędrowała organizatorom (Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach) na niebotyczne wysokości.

Publikacja: 12-05-15 czytaj więcej

Uwaga - Zawody kolarskie odwołane!!!!

Obornickie Centrum Sportu informuje, że z powodu braku możliwości całkowitego wyłączenia z ruchu trasy wyścigu zawody kolarskie pn. III Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym - indywidualna jazda na czas planowane na dzień 16 maja br. zostają odwołane.

Publikacja: 12-05-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN