Z ostatniej chwili:

Aktualności

Jacek Jankowski zwycięzcą OBORNIKI TRIATHLON 2015

W ostatnią niedzielę na Kąpielisko Miejskie w Obornikach przybyło ponad stu miłośników zmagań triathlonowych. Organizatorami OBORNIKI TRIATHLON było Obornickie Centrum Sportu oraz Orchidea Fitness Klub.

Publikacja: 31-08-15 czytaj więcej

Już w najbliszą niedzielę OBORNIKI TRIATHLON

W najbliższą niedzielę kąpielisko miejskie w obornikach gościć będzie uczestników pierwszego obornickiego triathlonu . Limit stu zawodników został szybko osiągnięty. Wśród uczestników jest wielu oborniczan, którzy wspólnie z Obornickim Centrum Sportu byli inicjatorami zawodów.

Publikacja: 27-08-15 czytaj więcej

Młodzi Spartanie byli na obozie w Dźwirzynie

Piłkarze ręczni SKF KPR Sparta Oborniki byli na obozie sportowo – rekreacyjnym w nadmorskim Dźwirzynie. Turnus, w którym wzięło udział 24 młodych adeptów szczypiorniaka trwał od 15 do 21 sierpnia.

Publikacja: 24-08-15 czytaj więcej

II Korona Wielkopolski

Wszystkich miłośników Nordic Walking oraz biegów przełajowych zapraszamy do Rożnowic 19 września. Tym razem zawodnicy z kijami mają do pokonania 5 lub 10 km, natomiast biegacze podobnie jak w roku ubiegłym ścigać się będą na dystansie 10 km. Zapisy oraz inne informacje znajdziecie na stronie:

Publikacja: 20-08-15 czytaj więcej

UWAGA!

Drużyny, które brały udział w rozgrywkach HLPN w sezonie 2014/2015 proszone są o potwierdzenie udziału w kolejnej edycji rozgrywek do 11 września. Potwierdzenia proszę zgłaszać pod nr. 604 666 654.

Publikacja: 18-08-15 czytaj więcej

Drużynowe zawody crossfit.

W sobotę odbyły się pierwsze zawody crossfit w naszej gminie. W zawodach wzięło udział kilkadziesiąt osób. Dwuosobowe drużyny rywalizowały w konkurencjach siłowych oraz sprawnościowych.

Publikacja: 18-08-15 czytaj więcej

Co czeka nas w weekend.

Już w najbliższy piątek czekają na nas pokazy kaskaderskie, które odbędą się na obornickim stadionie. Miłośników crossfit\'u oraz jogi zapraszamy na obornickie łazienki w sobotę. W sobotę też rozpoczną się zawody motocross przy ul. Łukowskiej. Szczegółowe informacje poniżej.

Publikacja: 13-08-15 czytaj więcej

OBORNIKI TRIATHLON 2015

Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników triathlonu do udziału zawodach organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu oraz Orchidea Fitness Klub. OBORNIKI TRIATHLON odbędzie się 30 sierpnia na Kąpielisku Miejskim w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. Zawody odbędą się na dystansie 1/8 IRONMAN. Szczegółowe informacje przedstawiamy w regulaminie zawodów. Informujemy, że organizatorzy wyznaczyli limit uczestników. Do zawodów będzie mogło zgłosić się 100 uczestników.

Publikacja: 04-08-15 czytaj więcej

CROSS & JOGA EVENT

Już 15 sierpnia odbędzie się kolejna impreza z cyklu AKTYWNE WEEKENDY NA ŁAZIANKACH. Teraz mieszkańcy naszej gminy będą mogli spróbować swoich sił w CROSSFIT.

Publikacja: 05-08-15 czytaj więcej

Bike Event - Rowerowi zapaleńcy

W miniony weekend odbył się Bike Event, to już trzecia z cyklu impreza mająca na celu promowanie aktywnego wypoczynku w naszej gminie. Pomimo upału zapaleni rowerzyści pojawili się na obornickich Łazienkach skąd wyruszyli w rajd drogami leśnymi.

Publikacja: 05-08-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN