Z ostatniej chwili:

Aktualności

Bike Event - Na dwóch kółkach przez Oborniki

Już, 2 sierpnia Oborniki ogarnie wielkie rowerowe szaleństwo. Jesteś maniakiem rowerowych wycieczek … ten event jest dla Ciebie.

Publikacja: 23-07-15 czytaj więcej

Fitness Event za nami

W minioną sobotę na Obornickich Łazienkach w godzinach porannych odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Aktywne weekendy na Łazienkach\".

Publikacja: 20-07-15 czytaj więcej

Fitness Event na Obornickich Łazienkach

Chcesz poćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego instruktora? Spalić zbędne kalorie, a może podnieść poziom endorfin? Wszystko na raz! A w dodatku w przepięknym miejscu – tylko u nas!

Publikacja: 14-07-15 czytaj więcej

Zapraszamy na obornickie Żwirki.

Gorące dni sprzyjają wypoczynkowi nad wodą. Tradycyjnie wszystkich zapraszamy na Kąpielisko Miejskie przy ul. Kowanowskiej. Popularne Żwirki czynne są każdego dnia w godzinach od 11.00 do 19.00. W tych godzinach nad naszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy WOPR. Do naszej dyspozycji jest wypożyczalnia sprzętu pływającego a także boiska do siatkówki, plac zabaw, punkt gastronomiczny oraz nowy budynek funkcyjny w którym znajdują się przebieralnie, prysznice. Zapraszamy.

Publikacja: 06-07-15 czytaj więcej

Zakończyła się kolejna edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

28 czerwca podsumowano 11 edycję Halowej Ligi Piłki nożnej sezonu 2014-2015, w której udział wzięło 18 drużyn. Zwycięzcą tej edycji i zdobywcą Superpucharu został zespół ASKON. Z Ekstraligą żegna się drużyna MEDUZA, a awans wywalczyli NIEPOKONANI i COTTA POLSTERWEKE.

Publikacja: 01-07-15 czytaj więcej

Bieganie i maszerowanie po Złotą Pyrę - podsumowanie

Tradycyjnie już Bieg o Puchar Złotej Pyry oraz Marsz NW po Złotą Pyrę odbyły się podczas trwających Dni Obornik. Obornicki półmaraton to najważniejsza impreza biegowa w naszym mieście. Zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Dariusz Jankowski z Poznania z czasem 1:15:07. Na drugim miejscu na metę przybiegł Łukasz Uldynowicz z Gryfic 1:20:36, natomiast trzecie miejsce przypadło Oborniczaninowi Krzysztofowi Nowackiemu 1:21:28.

Publikacja: 30-06-15 czytaj więcej

Aktywne weekendy w Obornikach

Aktywne weekendy w Obornikach są kontynuacją zeszłorocznego cyklu \"bądź fit na łazienkach\". W wakacje 2015 zaplanowano cztery imprezy...

Publikacja: 29-06-15 czytaj więcej

Złota Pyra 2015 - WYNIKI / FOTO

Publikacja: 28-06-15 czytaj więcej

W niedzielę startuje Złota Pyra.

W najbliższą niedzielę punktualnie o godzinie 11.00 z obornickiego Rynku wyruszą na trasę uczestnicy Biegu o Puchar Złotej Pyry. Trasa półmaratonu tradycyjnie prowadzić będzie biegaczy do Gołaszyna, dalej do Maniewa i Świerkówek, gdzie przy oznaczonym punkcie sędziowskim nastąpi nawrót. Na trasie zawodnicy będą mieli możliwość ośmiokrotnie skorzystać z punktów pitnych. Ponadto w przypadku wysokiej temperatury powietrza organizatorzy przygotowali baseny z wodą oraz kurtyny wodne.

Publikacja: 26-06-15 czytaj więcej

III edycja ,,Planety Szczypiorniaka

We wtorek 23 czerwca odbył się ostatni turniej popularnego w naszej gminie turnieju z cyklu ,,Planeta Szczypiorniaka\'\'. Po południu do walki o miejsca i medale przystąpiło 9 zespołów z naszej gminy. Na widowni zasiadła spora ilość kibiców złożona z rodziców, dziadków i sympatyków najmłodszych szczypiornistów. Nie żałowali, emocje sięgały zenitu a ostateczna klasyfikacja musiała poczekać aż do ostatniego meczu.

Publikacja: 25-06-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN