Z ostatniej chwili:

Aktualności

KS Auto Wicherek z awansem do I ligi !!!

Dnia 8 marca na hali UZ w Zielonej Górze przy ul. Szafrana podczas Turnieju o Puchar Prezesa LZPN, oficjalnie zakończono rozgrywki sezonu 2014/15 II Lubuskiej Ligi Futsalu \"Saller Cup\". Drużyna KS Auto Wicherek Oborniki odebrała z rąk Prezesa Lubuskiego ZPN Roberta Skowrona puchar za mistrzostwo i tym samym awans do I Ligi Futsalu.Najlepszym zawodnikiem Ligi został nasz grający trener Bartosz Łeszyk.

Publikacja: 11-03-15 czytaj więcej

Kolejne medale karateków

W dniach 7 - 8 marca w Łodzi odbyły się zawody karate w ramach pucharu świata - XI WORD CUP HARASU CUP. Wśród startujących zawodników znaleźli się również zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli aż 6 medali.

Publikacja: 11-03-15 czytaj więcej

Ruszają zapisy do DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Dziś rozpoczynamy zapisy do tegorocznego DT4YOU MTB Maraton Oborniki, który odbędzie się 9 maja. Jak podkreślają uczestnicy zeszłorocznej edycji, była to jedna z najlepiej zorganizowanych imprez dla amatorów ubiegłego sezonu. Ciekawa, doskonale oznakowana i zabezpieczona trasa w lasach Puszczy Noteckiej, mogłaby stanowić wzór dla wielu imprez MTB w naszym kraju. Organizatorami Maratonu jest Obornickie Centrum Sportu oraz Gmina Oborniki. Szczegóły znajdziecie na stronie poświęconej naszym zawodom.

Publikacja: 24-02-15 czytaj więcej

Bieg Papieski 19 kwietnia - ruszają zapisy

Tegoroczny Bieg Papieski odbędzie się 19 kwietnia, start z Rynku punktualnie o godzinie 11.00. Z pewnością wszystkich ucieszy, że trasa biegu podobnie jak w listopadzie przebiegać będzie ulicami centrum miasta. Startujemy z Rynku w kierunku ul. Czarnkowskiej dalej do Juliana Kubiaka i powrót na Rynek przez osiedle. Dystans 10 km składa się z dwóch pętli pięciokilometrowych. Ten dzień to nie tylko zawody biegowe, to przede wszystkim wspomnienie naszego rodaka Jana Pawła II. Tegoroczny medal to symbol spacerów, rajdów które towarzyszyły Karolowi Wojtyle w jego życiu.

Publikacja: 02-03-15 czytaj więcej

Ważna wygrana zawodniczek SKF Sparta Oborniki

W ostatniej kolejce zespół prowadzony przez trenera Tomasza Konitza odniósł ważne zwycięstwo nad zespołem AZS AWF Warszawa 32-27. Jest to bardzo ważna wygrana zespołu Sparty , która potrzebuje każdego punkty w walce o utrzymanie w I lidze.

Publikacja: 01-03-15 czytaj więcej

Zderzenie ze ścianą Obornickiej Sparty... SKF SPARTA Oborniki 23-39 Moto-Jelcz Oława

Zderzenie ze ścianą...Tak w jednym krótkim zdaniu można podsumować ostatnie zmagania szczypiornistów Sparty, którzy zdecydowanie ulegli przy Obrzyckiej Moto - Jelcz Oławie 23 : 39. Lider rozgrywek z Dolnego Śląska wywiązał się z roli faworyta w tym meczu. Zespół prowadzony przez Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka stawił opór rywalom tylko do 16 minuty. Później było już tylko liczenie bramek.

Publikacja: 01-03-15 czytaj więcej

Za nami III Zimowy Rajd Nordic Walking.

Kolejna udana impreza organizowana przez stowarzyszenie \" NW Włóczykije\" za nami. III Zimowy Rajd Nordic Walking odbył się w sobotę 28 lutego.Tym razem organizatorzy zmienili miejsce startu i mety ze względu na prace leśne, tak więc wigwam w Dąbrówce Leśnej zastąpił teren MONARU w Rożnowicach.

Publikacja: 01-03-15 czytaj więcej

Poznaliśmy zwycięzców halowego turnieju piłki nożnej - WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ

W dniach od 23.02 do 27.02 w hali OCS 230 uczestników rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych o miano najlepszej drużyny turnieju w każdej kategorii . Zawody sprawnie przeprowadził Pan Tadeusz Ratajczak , który pochwalił uczestników za ich zachowanie podczas całego turnieju i stwierdził, że warto organizować takie turnieje dla takiej grupy uczestników. Zwycięzcami turnieju zostali : w kategorii szkół podstawowych zespół AUTO WICHEREK, w kategorii gimnazjów zespół MŁODZIKI, natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zespół GRACZYKOWIE . Pamiątkowe medale zespołom wręczył dyrektor OCS Pan Jacek Okpisz.

Publikacja: 28-02-15 czytaj więcej

Ostatnie dni lodowiska...

Tylko do niedzieli 1 marca można będzie skorzystać z lodowiska. Wraz z końcem wakacji zimowych zostanie zamknięte lodowisko. Wszystkich fanów jazdy na łyżwach zachęcamy do wykorzystania tych ostatnich dni .

Publikacja: 25-02-15 czytaj więcej

Kadra Polski juniorek młodszych gościła w Obornikach.

Od niedzieli do czwartku w Obornikach gościła kadra narodowa juniorek młodszych. Prowadzony przez Tomasza Konitza zespół przygotowuje się do marcowych eliminacji do Mistrzostw Europy juniorek U-17. Rywalkami naszego zespołu będą reprezentacje Włoch i Portugalii. Eliminacje odbędą się w dniach 20-22 marca w Chorzowie. Życzymy powodzenia !!!

Publikacja: 25-02-15 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN