Z ostatniej chwili:

Aktualności

Akademia Piłkarska Reissa z Obornik na turnieju Reiss Cup 2014!

W dniach 29 - 30 listopada oraz 14 grudnia br. odbyła się kolejna edycja turnieju Reiss Cup. Tym razem ponad 1000 zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowało w Dopiewie, Szamotułach oraz poznańskiej Arenie. W rozgrywkach wzięli także udział młodzi piłkarze z Obornik.

Publikacja: 16-12-14 czytaj więcej

HLPN grała w niedzielę

W niedzielę 14 grudnia rozegrano kolejną serię spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 14-12-14 czytaj więcej

Pierwsi sympatycy łyżwiarstwa skorzystali z lodowiska

W dniu dzisiejszym przy sprzyjających warunkach atmosferycznych ruszyło lodowisko. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Publikacja: 13-12-14 czytaj więcej

W sobotę od godz.16.00 rusza lodowisko

W najbliższą sobotę Obornickie Centrum Sportu zaplanowało otwarcie nowego sezonu łyżwiarskiego na lodowisku przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 12-12-14 czytaj więcej

31 Stycznia VIII Chrustowski Bieg Zimowy

VIII Chrustowski Bieg Zimowy odbędzie się 31 stycznia 2015r. Informujemy wszystkich miłośników zimowego biegania, że zapisy do zawodów rozpoczną się na początku przyszłego tygodnia. W zawodach zostanie ustalony limit jego uczestników, udział będzie mogło wziąć maksymalnie 300 zawodników. Więcej informacji już wkrótce.

Publikacja: 11-12-14 czytaj więcej

Adrian Kurz zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Szachowego

W sobotnie przedpołudnie odbył się ostatni w tym roku turniej szachowy. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu zgromadziły 17 uczestników szachowych potyczek. Zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju okazał się Adrian Kurz. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Frąckowiak, Roman Weber ,Mirosław Zając i Marcin Dykcik. Sobotnie zawody zakończyły również rozrywki w ramach tegorocznego Grand Prix. W klasyfikacji końcowej zwycięzcą okazał się Mirosław Zając, II miejsce dla Marka Galczewskiego, III miejsce przypadło Romanowi Weberowi, IV miejsce Bartosz Brodziński, V miejsce Robert Zając.

Publikacja: 08-12-14 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzięlę 7 grudnia rozegrano kolejną serię spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 07-12-14 czytaj więcej

Okres zimowy na naszych obiektach

W okresie zimowy ulegają zmianie godziny funkcjonowania boisk wielofunkcyjnych. W związku z działalnością lodowiska, nieczynne będą boiska przy ul. Obrzyckiej. W chwili obecnej trwają prace zmierzające do otwarcia nowego sezonu na Białym Orliku. W przypadku sprzyjających warunków pogodowych obornickie lodowisko zostanie uruchomione 13 grudnia. Oczywiście wcześniej informacja o otwarciu zostanie zamieszczona na stronie internetowej. Dla wszystkich chętnych grup zorganizowanych czynne będą boiska przy ul. Ks. Szymańskiego od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-20.00. W soboty i niedziele tylko po uprzedniej rezerwacji.

Publikacja: 04-12-14 czytaj więcej

Złoto dla Juniorów Auto Wicherek

W sobotę 29 listopada Klub Sportowy Auto Wicherek zorganizował \"Mikołajkowy Turniej Futsalowy\" dla rocznika 2002 i młodsi. W turnieju uczestniczyło 6 drużyn: SP ROŻNOWO, SP OBJEZIERZE, SP CHRUSTOWO, SP DĘBINKA POZNAŃ oraz KORONA ZAKRZEWO.

Publikacja: 01-12-14 czytaj więcej

Wyniki VII kolejki HLPN

W niedzięlę 30 listopada rozegrano VII kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 30-11-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN