Z ostatniej chwili:

Aktualności

Finał OCS Red Box Ligi Dzikich Drużyn w sobotę

W sobotę 8 listopada o godz. 14.00 na boisku przy ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach odbędzie się finał OCS Red Box Ligi Dzikich Drużyn. Będzie to finał cotygodniowych, sobotnich zmagań, które rozpoczęły się we wrześniu. W Obornikach pojawią się goście specjalni: najsłynniejszy piłkarz w historii Lecha Poznań Mirosław Okoński, znany trener m.in Lecha Poznań i Warty Poznań Wojciech Wąsikiewicz, dyrektor OCS Oborniki Jacek Okpisz i Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Red Box Maciej Jankowiak. Przybędzie również telewizja redboxtv.pl, która sporządzi sprawozdanie filmowe z finału. Zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym piłkarzom

Publikacja: 05-11-14 czytaj więcej

Oborniczanie pobiegli w ultramaratonie

W dniu 25 października w Blizanowie koło Kalisza odbył się 30 Supermaraton Calisia na dystansie 100 km. Udział w nim wzięło 120 ultramaratończyków z całego kraju, w tym dwójka oborniczan: Zenon i Marek Talar.

Publikacja: 05-11-14 czytaj więcej

Lista startowa uczestników Biegu Niepodległości

Poniżej przedstawiamy listę startowa uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości. Z przykrością raz jeszcze informujemy, że ze względów bezpieczeństwa nie ma możliwości zwiększenia limitu uczestników naszych zawodów. Prosimy aby zawodnicy, którzy nie znajdują się na liście startowej nie pojawiali się w biurze zawodów. Informujemy również, że osoby, które dokonały opłaty startowej a nie ma ich na liście będą miały ją zwróconą.

Publikacja: 04-11-14 czytaj więcej

Medalowe dziewczyny z Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 25 października w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF. Ta najważniejsza pod względem sportowym impreza dla zawodników trenujących karate w wieku od 14 do 21 lat w Polsce zgromadziła ponad 300 uczestników z 49 klubów.

Publikacja: 05-11-14 czytaj więcej

710 uczestników Biegu Niepodległości

W dniu dzisiejszym została zamknięta lista uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości. Chętnych do udziału w obornickich zawodach było o wiele więcej. Ostatecznie względy bezpieczeństwa zdecydowały, że w obornickim Biegu Niepodległości weźmie udział 710 zawodników.

Publikacja: 03-11-14 czytaj więcej

Uwaga - limit 700 zawodników dla Biegu Niepodległości

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi zawodami organizatorzy kierując się względami bezpieczeństwa oraz ustaleniami z służbami porządkowymi ustalają limit uczestników tegorocznego Biegu Niepodległości. W zawodach będzie mogło uczestniczyć 700 zawodników.

Publikacja: 27-10-14 czytaj więcej

Trzecia kolejka HLPN za nami

W niedzielne przedpołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrane zostały mecze III kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej. W ekstraklasie na prowadzeniu jest drużyna Browary Trójka, natomiast w I lidze przewodzi zespół Underground. Poniżej wyniki III kolejki oraz terminarz na listopad.

Publikacja: 26-10-14 czytaj więcej

Dziewczyny na medal

W sobotę 11 października zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w odbywających się w Stargardzie Szczecińskim Mistrzostwach Polski Karate Shotokan. Najważniejsze dla trenujących styl karate shotokan zawody zgromadziły wszystkich członków kadry narodowej a także tych, którzy chcieli by się do niej dostać łącznie ponad 280 sportowców z 31 klubów.

Publikacja: 26-10-14 czytaj więcej

Wyniki II kolejki HLPN

W drugiej kolejce HLPN padły następujące wyniki:

Publikacja: 19-10-14 czytaj więcej

Wyniki I kolejki HLPN

W niedzielę rozegrano I kolejkę spotkań HLPN. Padły następujące wyniki: Hakuna – Agro 4:1 Meduza – Askon 1:4 Monar – Gorzka 2:2 CO Bogdanowo – Helvetia 2:1 Cotta – Underground 1:2

Publikacja: 13-10-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN