Z ostatniej chwili:

Aktualności

Kolejny udany start obornickich karateków

W minioną sobotę trenowani przez Tomasza Wosickiego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w XV Międzynarodowym Turnieju Karate CUPRUM CUP, który odbył się w Legnicy. W zawodach tych rywalizowało ze sobą ponad 200 zawodników z 32 klubów z całego kraju oraz silne reprezentacje Niemiec i Włoch.

Publikacja: 24-11-14 czytaj więcej

Wyniki VI kolejki HLPN

W niedzięlę 23 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Medalowo dla karateków z Obornik

W niedzielę 16 listopada podopieczni trenera Tomasz Wosickiego brali udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate RAVEN CUP, który odbył się w Kórniku. Nasi oborniccy karatecy rywalizując z ponad czterystoma zawodnikami z kilkudziesięciu klubów spisali się znakomicie stając aż 18 razy na podium.

Publikacja: 23-11-14 czytaj więcej

Mikołajkowy Turniej Szachowy

Wszystkich miłośników rozgrywek szachowych zapraszamy na kolejny w tym roku turniej, który odbędzie się 6 grudnia w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach. Początek o godzinie 9.30. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza zapisów dostępnego poniżej. W zawodach mogą uczestniczyć zarówno uczniowie jak i dorośli. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906. Zapraszamy.

Publikacja: 20-11-14 czytaj więcej

Wyniki V kolejki HLPN

W niedzięlę 16 listopada rozegrano V kolejkę spotkań w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Wyniki i aktualna tabela poniżej:

Publikacja: 16-11-14 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - przeżyjmy to raz jeszcze

Organizatorzy Biegu Niepodległości przygotowali film z przebiegu tegorocznych zawodów. Przypomnijmy w zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników blisko 700. Według opinii Oborniczan to najlepsza w tym roku impreza biegowa zorganizowana w naszym mieście. Przeżyjmy to raz jeszcze...

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Było sportowo, radośnie i patriotycznie

Po raz piąty 11 listopada odbył się Bieg Niepodległości. Ten wyjątkowy dzień dla każdego Polaka zgromadził na starcie w Obornikach blisko 700 zawodników. Tylko limit podyktowany względami bezpieczeństwa stanął na przeszkodzie jeszcze większej ilości miłośników biegania. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu oraz Urząd Miejski w Obornikach zgromadziły na obornickim rynku tłumy Oborniczan oraz kibiców spoza naszego miasta. Honorowym starterem zawodów był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Przed biegiem głównym odbyły się biegi dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów obornickiej gminy zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy.

Publikacja: 14-11-14 czytaj więcej

Foto galeria - Bieg Niepodległości 2014

Publikacja: 11-11-14 czytaj więcej

Karol Kazikowski zwycięzcą Biegu Niepodległości

Blisko 700 zawodników wystartowało w V Biegu Niepodległości. Zwycięzcą okazał się Karol Kazikowski z Poznania. Wśród pań najlepsza była Monika Brzozowska z Krzepic. Poniżej podajemy wyniki dzisiejszych zawodów, relacja z zawodów już wkrótce.

Publikacja: 11-11-14 czytaj więcej

UWAGA - biuro zawodów na ks. Szymańskiego

Przypominamy, że w dniu 11 listopada biuro zawodów znajdować się będzie w Zespole Szkół im. T. Kutrzeby przy ul. ks. Szymańskiego (wejście od strony boisk). Biuro zawodów czynne będzie od 8.00 do 11.00. W dniu dzisiejszym numer startowy i pakiet można odebrać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 do godziny 16.00. tel. 698 678 504

Publikacja: 10-11-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN