Z ostatniej chwili:

Aktualności

Zapraszamy na zawody kolarskie.

Wszystkich mieszkańców naszej gminy zapraszamy na II Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Dzisiaj do godziny 24.00 trwają zapisy. Przypominamy, że wszystkie osoby które dokonały opłaty startowej dzisiaj lub uczynią to jutro proszone są o przedstawienie w biurze zawodów potwierdzenia dokonania wpłaty. Jednocześnie informujemy, że do jutra tj. 12 września opłata startowa wynosi 40 zł, natomiast w dniu zawodów 60 zł. Biuro zawodów w sobotę mieścić się będzie w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej i czynne będzie w godzinach 8.00 do 10.00.

Publikacja: 11-09-14 czytaj więcej

Małe Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie

Tradycyjnie już do udziału w zawodach kolarskich zapraszamy najmłodszych. Zawody dla dzieci w wieku od 4 do 8 roku życia odbędą się w najbliższą sobotę od godziny 11.00. Zapisy rozpoczną się od godziny 10.30 w namiocie instruktorów Klubu Orchidea Fitness znajdującym się za orlikiem. Zawody zorganizowane przez Obornickie Centrum Sportu oraz Klub Orchidea Fitness odbędą się już po raz drugi w tym roku.

Publikacja: 10-09-14 czytaj więcej

Już za kilka dni poznamy Mistrza Obornik

To już zaledwie kilka dni do Mistrzostw Obornik w Kolarstwie Szosowym. Przypominamy, że trwają jeszcze zapisy. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie. Informujemy, że biuro zawodów czynne będzie w sobotę w godzinach od 8.00 do 10.00. w hali OCS przy ul. Obrzyckiej. Tam zawodnicy zobowiązani są do potwierdzenia swojego udziału w zawodach a przede wszystkim do pobrania numeru startowego.

Publikacja: 10-09-14 czytaj więcej

Rusza kolejna edycja halówki

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2014/2015. Już w najbliższy poniedziałek tj. 8 września w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej o godzinie 20.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla opiekunów drużyn. Podczas spotkania omówione zostaną sprawy regulaminowe. Zapraszamy.

Publikacja: 02-09-14 czytaj więcej

Metalplast lepszy od Sparty

W sobotnie popołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej doszło do niecodziennego meczu piłki ręcznej, w którym zmierzyły się drużyny II ligowej Sparty z dawnym Metalplastem. Wielu kibiców przybyłych na to spotkanie przeżyło wiele emocji sportowych, ale przede wszystkim wzruszeń związanych z powrotem do Obornik \"ekstraklasy\".

Publikacja: 31-08-14 czytaj więcej

Walczyli o puchar dyrektora OCS

W sobotę 30 sierpnia na boisku Orlik przy ul. Objezierskiej odbył się piłkarski turniej dzieci rocznik 2005 o puchar dyrektora OCS. Zmagania młodych futbolistów zorganizowane zostały przez Obornickie Centrum Sportu przy pomocy MKS Sparta i jak zawsze aktywnych rodziców.

Publikacja: 31-08-14 czytaj więcej

Ekstraklasa wraca do Obornik

Wszystkich sympatyków piłki ręcznej zapraszamy na mecz towarzyski zawodników byłej ekstraklasowej drużyny SKF Metalplast, która zmierzy się z II ligową Spartą Oborniki. Na hali OCS będziemy mogli ponownie zobaczyć wielu zawodników, którzy grali w Obornikach reprezentując barwy SKF Metalplast. Mecz rozegrany zostanie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej w sobotę 30 sierpnia o godz. 18.00

Publikacja: 27-08-14 czytaj więcej

Red Box - Obornicka Liga Mistrzów

Już 1 września rusza II sezon Obornickiej Ligi Mistrzów - Red Box. Mecze rozgrywane będą w tygodniu przy sztucznym oświetleniu na boiskach OCS Oborniki. Całkowita wartość nagród to 5000 złotych. Zapraszamy. Włącz się do gry. Zgłoszenia - redbox@redboxsoccer.com lub 730 992 417

Publikacja: 27-08-14 czytaj więcej

Liga Dzikich Drużyn - Orlik 2014

Obornickie Centrum Sportu i Red Box zapraszają wszystkie dzieci rocznik 1999 i młodsze (tylko pod opieką osoby dorosłej) do udziału w turniejach w ramach Ligi Dzikich Drużyn. Mecze rozgrywane będą od 13 września w każdą sobotę w godz. 12.30 do 15.00 na boisku Orlik przy ul. Obrzyckiej. Zgłoszenia 730 992 417

Publikacja: 27-08-14 czytaj więcej

Tysiące Piątek dla Majki

W sobotnie przedpołudnie na obornickim Orliku zrobiło się bardzo głośno a to za przyczyną dzieci i ich rodziców, którzy przyszli aby w tym dniu pomóc pięcioletniej Majce, która kilka tygodni temu ciężko zachorowała. Na wszystkich którzy pojawili się przy Obrzyckiej czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły malować, rysować, wyklejać, budować a także tańczyć zumbę. Dzień dla Majki został zorganizowany przez obornickie przedszkola Akademię Wiedzy i Zabawy, Zaczarowane Przedszkole oraz Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 26-08-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN