Z ostatniej chwili:

Aktualności

Dziewczyny na medal

W sobotę 11 października zawodnicy Obornickiego Klubu Karate wzięli udział w odbywających się w Stargardzie Szczecińskim Mistrzostwach Polski Karate Shotokan. Najważniejsze dla trenujących styl karate shotokan zawody zgromadziły wszystkich członków kadry narodowej a także tych, którzy chcieli by się do niej dostać łącznie ponad 280 sportowców z 31 klubów.

Publikacja: 26-10-14 czytaj więcej

Wyniki II kolejki HLPN

W drugiej kolejce HLPN padły następujące wyniki:

Publikacja: 19-10-14 czytaj więcej

Wyniki I kolejki HLPN

W niedzielę rozegrano I kolejkę spotkań HLPN. Padły następujące wyniki: Hakuna – Agro 4:1 Meduza – Askon 1:4 Monar – Gorzka 2:2 CO Bogdanowo – Helvetia 2:1 Cotta – Underground 1:2

Publikacja: 13-10-14 czytaj więcej

Rusza nowy sezon HLPN

W najbliższą niedzielę 12.10 2014 roku rusza kolejny sezon rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Obornickie Centrum Sportu. W tym sezonie w ekstralidze rywalizować będzie 9 drużyn, natomiast w I lidze zaprezentuje się 8 zespołów. Mecze będą rozgrywane w niedzielę w hali OCS przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 08-10-14 czytaj więcej

Superpuchar dla DPM

W niedzielne popołudnie w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrany został mecz Superpuchar Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punktualnie o godzinie 15.30 na boisko wybiegły drużyny Słoneczny Patrol oraz DPM.

Publikacja: 05-10-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Suerpuchar

Już najbliższą niedzielę w hali OCS przy ul. Obrzyckiej odbędzie się walka Superpuchar Halowej Ligi Piłki Nożnej. Punktualnie o godzinie 15.30 na boisko wybiegną drużyny Słoneczny Patrol oraz DPM. Serdecznie zapraszamy.

Publikacja: 02-10-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Bieg Niepodległości

Tradycyjnie już 11 Listopada Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Biegu Niepodległości. Tegoroczny bieg uległ zmianom w porównaniu z poprzednimi edycjami. Przede wszystkim trasa biegu przebiegać będzie ulicami Obornik, zmianie uległ również dystans. W tegorocznych zawodach jego uczestnicy będą mieli do pokonania 10 km. To głównie z myślą o zawodnikach, którzy pragną zadebiutować na trasach biegowych. Dycha to najbardziej popularny dystans, potwierdzają to prośby naszych dotychczasowych uczestników obornickich zawodów oraz właśnie tych, którzy pragną wystartować w oficjalnych zawodach po raz pierwszy aby 11 listopada biegać na dystansie 10 km.

Publikacja: 30-09-14 czytaj więcej

Sobotnie bieganie i maszerowanie w filmowym skrócie

Już teraz można powiedzieć, że sobotni II Bieg im. Marka T. Stefaniaka oraz I Jesienny Rajd NW to nie był czas stracony dla wszystkich tych, którzy pojawili się w Rożnowicach. Wspaniała pogoda oraz perfekcyjnie przygotowane poszczególne elementy zawodów przyczyniły się do zadowolenia wszystkich zawodników. Głównym organizatorem sobotniej zabawy było Obornickie Centrum Sportu wspólnie z Stowarzyszeniem Monar Wielkopolskie Centrum Pomocy Bliźniemu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije.

Publikacja: 24-09-14 czytaj więcej

Dycha Marka Stefaniaka i I jesienny Rajd NW w promieniach słońca

W sobotnie przedpołudnie lasy rożnowickie wypełniły się biegaczami i zawodnikami Nordic Walking. Tuż przed startem odbyła się uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy poświęconej wieloletniemu dyrektorowi ośrodka w w Rożnowicach - Markowi Stefaniakowi, której dokonała jego córka Pani Marta Stefaniak-Łubianka pełniąca obecnie obowiązki dyrektora ośrodka.

Publikacja: 19-09-14 czytaj więcej

Obornicka czasówka - przeżyjmy to raz jeszcze

W dniu dzisiejszym prezentujemy film przypominający sobotnie Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Do zobaczenia za rok.

Publikacja: 17-09-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN