Z ostatniej chwili:

Aktualności

Już za tydzień Złota Pyra

Rozpoczynający się tydzień będzie dla wszystkich Oborniczan niezwykle wyjątkowy. To początek święta naszego miasta. Wiele atrakcji, koncertów, tradycyjne Wianki to bez wątpienia wydarzenia na które wszyscy czekamy. Dla sportowców jednak najważniejszym wydarzeniem będzie Bieg o Puchar Złotej pyry oraz Rajd NW po Złotą Pyrę. Start obornickiego półmaratonu 29 czerwca punktualnie o godzinie 11.00 z Rynku. Kilka minut później na trasę wyruszą zawodnicy NW. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do udziału, zapisy oraz inne informacje o półmaratonie na www.biegi.oborniki.pl

Publikacja: 22-06-14 czytaj więcej

Czwratek - obiekty nieczynne

W najbliższy czwartek tj. 19 czerwca obiekty sportowe będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 18-06-14 czytaj więcej

Remo Słoneczny Patrol zwycięzcą HLPN

W miniony weekend w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrana została ostatnia kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do samego końca rozgrywek toczyła się zacieta walka o I miejsce.

Publikacja: 11-06-14 czytaj więcej

PIERWSZA SPORTOWA OLIMPIADA INTEGRACYJNA

W niedziele 15.06.2014 r. w hali Obornickiego Centrum Sportu na ul. Obrzyckiej odbyła się Pierwsza Sportowa Olimpiada Integracyjna zorganizowana przez Stowarzyszenie \"Przyjaciel\", świetlica \"Promyk\", świetlica \"Iskierka\", Warsztaty zajęciowe we Wiardunkach. Pomysłodawcą Olimpiady jest Michał Włudarczak - rehabilitant oraz zawodnik klubu SKF KPR SPARTA OBORNIKI.

Publikacja: 15-06-14 czytaj więcej

Turniej Firm na Orliku

W sobotę 14.06.2014r. na boisku Orlik przy ul. Obrzyckiej w Obornikach odbyła się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej „Firmy dla Żaków”. Celem imprezy było zebranie pieniędzy na wyjazd grup młodzieżowych obornickiej Sparty na obóz sportowy. W turnieju wystartowało 10 zespołów. O najwyższe trofeum rywalizowały drużyny: Biedronka, MBN Nadstaga, Pomax, Skanem Poznań, Cotta Polsterwerke, Błysk, Askon, Meduza, Ruukki. Swoją reprezentację wystawił także Tydzień Obornicki.

Publikacja: 15-06-14 czytaj więcej

Akademia Wesołego Sportowca - Orlik

Kończymy kolejny tydzień zmagań Akademii Wesołego Sportowca na Orliku. Od poniedziałku do piątku spotykamy się z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym z placówek Zespołu Szkół- Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF oraz Akademii Wiedzy i Zabawy, które regularnie uczestniczą w naszych zajęciach. Naszym priorytetem jest przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzach naszych pociech.

Publikacja: 13-06-14 czytaj więcej

Upalna Przedszkoliada

Tym razem Przedszkoliada odbyła się ku zadowoleniu kilkuset przedszkolaków z naszej gminy. W pierwotnym terminie na przeszkodzie stanęła pogoda. Poniedziałkowa Przedszkoliada przebiegała w skrajnie przeciwnych warunkach pogodowych, jednak upalne przedpołudnie nie zburzyło dobrej zabawy najmłodszych. Tradycyjnie już dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym, zawodach sportowych, pokazie wozów specjalistycznych straży pożarnej, policji i straży miejskiej. Oczywiście największą radością dla najmłodszych okazały się dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

Publikacja: 11-06-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

W miniony weekend znów mogliśmy obserwować zmagania zespołów futsalowych, które rywalizują w ramach HLPN. Podobnie jak tydzień temu mecze rozegrane zostały w sobotę 7 czerwca i w niedzielę 8 czerwca. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 04-06-14 czytaj więcej

Uwaga - dzisiejsza Przedszkoliada odwołana

Informujemy, że planowana na dzisiaj Przedszkoliada z powodu warunków pogodowych zostaje odwołana. Jednocześnie organizatorzy wyznaczyli kolejny termin tj. 9 czerwca - poniedziałek. Wszystkie placówki, które zamierzają uczestniczyć w poniedziałkowej zabawie proszone są o potwierdzenie swojej obecności do jutra do godziny 14.00. tel. 61 29 60 906, 697 907 743 lub piotr.ocs@oborniki.pl Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 03-06-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN