Z ostatniej chwili:

Aktualności

Flayboard na kąpielisku w Obornikach

W środowe popołudnie na kąpielisku miejskim w Obornikach odbyła się letnia impreza - Beach Party, której organizatorami były Obornickie Centrum Sportu oraz Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie \"Aplaga\".

Publikacja: 31-07-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Żwirki

Już dzisiaj o godzinie 16.00 rozpocznie się na obornickim kąpielisku festyn podczas którego odbędzie się turniej siatkówki plażowej, wszyscy chętni będą mogli skorzystać z wodnego latania a muzycznie napędzać nas będzie DJ Matthew Clarck. Należy spodziewać się kolejnego upalnego dnia, tym bardziej wszystkich zapraszamy na chwilę mokrego wytchnienia.

Publikacja: 30-07-14 czytaj więcej

Sparta przygotowuje się do nadchodzącego sezonu

Od dwóch tygodni piłkarze nożni obornickiej Sparty przygotowują się do nowego sezonu rozgrywkowego o mistrzostwo IV ligi, który zainaugurowany zostanie 9 sierpnia. Zespół trenuje na boisku OCS Oborniki, a trener Mariusz Drewicz ma do dyspozycji 20 osobową kadrę zawodników.

Publikacja: 27-07-14 czytaj więcej

Mistrzowskie tytuły dla karateków z Obornik

W niedzielę 20 lipca dwóch zawodników Obornickiego Klubu Karate, Paweł Przewoźny i Wojtek Kulikowski wzięło udział w międzynarodowym turnieju karate, który pod nazwą I Otwartych Mistrzostw Świata Karate-do SWO/IJKA czyli Shotokan World Organization i International Japan Karate-do Association odbywał się w Poznaniu.

Publikacja: 25-07-14 czytaj więcej

Tłumy na obornickich Żwirkach

Panujące od kilku dni upały sprawiają, że wiele osób chce skorzystać nie tylko z kąpieli słonecznych ale także szuka ochłody w wodzie. Idealnym do tego miejscem jest Obornickie Kąpielisko Miejskie czyli popularne Żwirki.

Publikacja: 21-07-14 czytaj więcej

W wakacje gwarno na obiektach OCS

Od trzech tygodni mamy wakacje a więc czas urlopowych wypoczynków najczęściej związanych z wjazdem poza miasto. Wydawałoby się, że jest to również czas mniejszej aktywności fizycznej społeczeństwa. Okazuje się, że jest inaczej i to z pewnością w Obornikach.

Publikacja: 21-07-14 czytaj więcej

Ponad 40 zawodników zagrało w turnieju tenisowym

Popularność tenisa ziemnego w naszym mieście zwiększa się z każdym rokiem. Dowodem na to jest udział coraz większej liczby zawodników w tenisowych turniejach organizowanych w Obornikach. Kolejny raz sympatycy tenisa mogli sprawdzić swoje umiejętności na kortach OCS Oborniki, bowiem w dniu 5 lipca został zorganizowany otwarty turniej tenisa ziemnego. Do zawodów zgłosiło się ponad 40 zawodników, którzy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych w singlu oraz w deblu.

Publikacja: 21-07-14 czytaj więcej

Upalne Żwirki

Obornickie Kąpielisko Miejskie w ostatnich dniach stało się wytchnieniem dla mieszkańców naszej gminy. Upalne dni sprawiły, że nie brakuje chętnych do wypoczynku na popularnych Żwirkach. Tradycyjnie już obok kąpieli w wodzie na kąpielisku można wypożyczyć sprzęt pływający, zagrać w siatkówkę plażową a dla najmłodszych przygotowany jest również plac zabaw. Wszyscy, którzy odwiedzili kąpielisko z pewnością zauważyli trwające prace budowlane.

Publikacja: 07-07-14 czytaj więcej

Złota Pyra 2014 - Dziękujemy

W minioną niedzielę odbył się kolejny obornicki półmaraton czyli Bieg o Puchar Złotej Pyry oraz Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę. Bieg ukończyło 396 zawodników, natomiast w rajdzie wzięło udział blisko 100 miłośników tej konkurencji. Zwycięzcą biegu okazał się Oborniczanin Dariusz Szrama. Jednak zwycięzcami okazali się wszyscy zarówno zawodnicy jak i organizatorzy niedzielnych zawodów. W tym miejscu należy złożyć podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji zawodów. Organizatorzy kierują szczególne podziękowania pod adresem sponsorów biegu:

Publikacja: 01-07-14 czytaj więcej

Złota Pyra - Wyniki - Galeria

Poniżej zamieszczamy wyniki oraz zdjęcia z dzisiejszego biegu. Obszerna relacja z imprezy zostanie zamieszczona już niebawem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Publikacja: 29-06-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN