Z ostatniej chwili:

Aktualności

Już jutro po Złotą Pyrę

Już jutro punktualnie o godzinie 11.00 z obornickiego Rynku na trasę półmaratonu wyruszą biegacze, kilka minut później rozpoczną rajd zawodnicy Nordic Walking na dystansie 6 km. Przypominamy, że biuro zawodów czynne jest od godziny 7.00 do 10.00 na Rynku. Niedziela w naszym mieście to również ostatni dzień trwających od tygodnia Dni Obornik. Informujemy, że nie będzie możliwości parkowania na Rynku, najdogodniejsze miejsca znajdować się będą przy ul. Objezierskiej gdzie znajduje się siedziba Obornickiego Centrum Sportu, tam też zorganizowany będzie depozyt oraz szatnie dla uczestników jutrzejszych zawodów.

Publikacja: 28-06-14 czytaj więcej

Finał Obornickiej Ligi Mistrzów

Finał Obornickiej Ligi Mistrzów odbędzie się 26 czerwca - czwartek o godz. 19.00 na boisku przy ul. Objezierskiej a nie jak pierwotnie planowano przy ul. Obrzyckiej. Zapraszamy

Publikacja: 24-06-14 czytaj więcej

Zapraszamy na ŻWIRKI

Od wtorku 24 czerwca rusza sezon kąpielowy na obornickich Żwirkach. Kąpielisko miejskie czynne będzie codziennie w godzinach 11.00-19.00. W tych godzinach organizator kąpieli zapewnia obsługę ratowniczą, czynna będzie również wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz punkt gastronomiczny. Wszystkich miłośników plażowania zapraszamy na ul. Kowanowską.

Publikacja: 24-06-14 czytaj więcej

Już za tydzień Złota Pyra

Rozpoczynający się tydzień będzie dla wszystkich Oborniczan niezwykle wyjątkowy. To początek święta naszego miasta. Wiele atrakcji, koncertów, tradycyjne Wianki to bez wątpienia wydarzenia na które wszyscy czekamy. Dla sportowców jednak najważniejszym wydarzeniem będzie Bieg o Puchar Złotej pyry oraz Rajd NW po Złotą Pyrę. Start obornickiego półmaratonu 29 czerwca punktualnie o godzinie 11.00 z Rynku. Kilka minut później na trasę wyruszą zawodnicy NW. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do udziału, zapisy oraz inne informacje o półmaratonie na www.biegi.oborniki.pl

Publikacja: 22-06-14 czytaj więcej

Czwratek - obiekty nieczynne

W najbliższy czwartek tj. 19 czerwca obiekty sportowe będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 18-06-14 czytaj więcej

Remo Słoneczny Patrol zwycięzcą HLPN

W miniony weekend w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrana została ostatnia kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Do samego końca rozgrywek toczyła się zacieta walka o I miejsce.

Publikacja: 11-06-14 czytaj więcej

PIERWSZA SPORTOWA OLIMPIADA INTEGRACYJNA

W niedziele 15.06.2014 r. w hali Obornickiego Centrum Sportu na ul. Obrzyckiej odbyła się Pierwsza Sportowa Olimpiada Integracyjna zorganizowana przez Stowarzyszenie \"Przyjaciel\", świetlica \"Promyk\", świetlica \"Iskierka\", Warsztaty zajęciowe we Wiardunkach. Pomysłodawcą Olimpiady jest Michał Włudarczak - rehabilitant oraz zawodnik klubu SKF KPR SPARTA OBORNIKI.

Publikacja: 15-06-14 czytaj więcej

Turniej Firm na Orliku

W sobotę 14.06.2014r. na boisku Orlik przy ul. Obrzyckiej w Obornikach odbyła się druga edycja Turnieju Piłki Nożnej „Firmy dla Żaków”. Celem imprezy było zebranie pieniędzy na wyjazd grup młodzieżowych obornickiej Sparty na obóz sportowy. W turnieju wystartowało 10 zespołów. O najwyższe trofeum rywalizowały drużyny: Biedronka, MBN Nadstaga, Pomax, Skanem Poznań, Cotta Polsterwerke, Błysk, Askon, Meduza, Ruukki. Swoją reprezentację wystawił także Tydzień Obornicki.

Publikacja: 15-06-14 czytaj więcej

Akademia Wesołego Sportowca - Orlik

Kończymy kolejny tydzień zmagań Akademii Wesołego Sportowca na Orliku. Od poniedziałku do piątku spotykamy się z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym z placówek Zespołu Szkół- Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF oraz Akademii Wiedzy i Zabawy, które regularnie uczestniczą w naszych zajęciach. Naszym priorytetem jest przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzach naszych pociech.

Publikacja: 13-06-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN