Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wiemy już jak wygląda koszulka oraz numer startowy uczestników Biegu Papieskiego

To już zaledwie kilka dni do czwartego Biegu Papieskiego oraz Papieskiego Rajdu Nordic Walking. Dzisiaj przedstawiamy koszulki jakie otrzymają uczestnicy biegu oraz projekt numerów startowych. Koszulki będą w trzech kolorach: żółte, białe i różowe dla pań. Zawodnicy którzy dokonali opłaty startowej do dnia dzisiejszego otrzymają numer na którym zamieszczone będzie również imię uczestnika zawodów.

Publikacja: 07-04-14 czytaj więcej

Niedziela 6.04.2014. - wyniki HLPN

W niedzielę 6 kwietnia w hali OCS Oborniki przy ulicy Obrzyckiej rozgrywana była kolejna seria meczów futsalu w ramach HLPN. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 02-04-14 czytaj więcej

Euro-Dent, Auto Myjnia Błysk, Besttherapy i Restauracja Pizzeria Młynek fundatorami nagród dla najlepszych Oborniczan.

Tradycyjnie już podczas Biegu Papieskiego organizatorzy przewidzieli nagrody dla najlepszych Oborniczan. Tym razem pięć najlepszych Oborniczanek i pięciu najlepszych Oborniczan otrzymają dodatkowo nagrody od firmy Euro-Dent, Besttherapy, Auto Myjni Błysk oraz Restauracji Pizzerii Młynek. Z roku na rok w naszych zawodach uczestniczy coraz większa ilość zawodników z naszej gminy. Miejmy nadzieję, że nie inaczej będzie i tym razem.

Publikacja: 01-04-14 czytaj więcej

Niższe wpisowe aż do 7 kwietnia!

Informujemy wszystkich którzy nie dokonali jeszcze opłaty startowej zarówno do Biegu Papieskiego jak i Papieskiego Rajdu NW, że dotychczasowa niższa opłata startowa obowiązuje aż do 7 kwietnia. Przypominamy, że dla biegu to 40 zł a dla rajdu NW 20 zł. Należy jednak pamiętać, że o wysokości opłaty decyduje data wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy organizatora. Przypominamy, że podczas biegu każdy zawodnik otrzymuje specjalnie odlewany medal a także koszulkę biegową, napój izotoniczny, baton energetyczny. Oczywiście po biegu na każdego zawodnika czeka posiłek regeneracyjny, woda oraz owoce.

Publikacja: 01-04-14 czytaj więcej

Cztery medale z Akademickich Mistrzostw Wielkopolski w Karate WKF

W niedzielę 30 marca w sali gimnastycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. W zawodach tych wzięło udział również dwójka zawodników Obornickiego Klubu Karate, którzy tym razem reprezentowali swoje barwy uczelniane. Naszym zawodnikom start należy zaliczyć do udanych bowiem każdy z nich wrócił z medalem. Krzysztof Waśko wywalczył srebrny medal w konkurencji kata natomiast Krystian Chudziński zdobył aż trzy medale w kolorze brązowym w konkurencji kumite indywidualnego w kategorii open i + 84 kg oraz w konkurencji drużynowej wraz z kolegami z Politechniki Poznańskiej.

Publikacja: 31-03-14 czytaj więcej

4 punkty w dwóch meczach dla Sparty

Piłkarze nożni Sparty Oborniki dobrze rozpoczęli rundę rewanżową w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi. W ubiegłym tygodniu w trudnym wyjazdowym spotkaniu oborniczanie zremisowali z Czarnymi Wróblewo 2:2. Natomiast w minioną sobotę Sparta podejmowała na własnym boisku Lechię Kostrzyn. Gospodarze wygrali 2:1. Obornicki zespół zdobył 4 punkty w dwóch pierwszych spotkaniach rundy wiosennej i w tej chwili zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach IV ligi.

Publikacja: 31-03-14 czytaj więcej

Wyniki HLPN z ostatniego weekendu

Mecze HLPN, której organizatorem jest OCS Oborniki rozegrane zostały w miniony weekend w ramach rozgrywek ekstraligi i I ligi. W poszczególnych spotkaniach padły nastepujące wyniki:

Publikacja: 27-03-14 czytaj więcej

Zobacz jaki otrzymasz medal 13 kwietnia

To już zaledwie kilka tygodni do kolejnego Biegu Papieskiego i Papieskiego Rajdu Nordic Walking. W dniu dzisiejszym pragniemy przedstawić wizualizację medalu jaki otrzymają biegacze i zawodnicy NW. Tradycyjnie już medal przedstawia naszego Papieża Jana Pawła II. Natomiast sam kształt medali to zarys topograficzny Obornik. W tym roku oprócz medali każdy uczestnik biegu otrzyma również koszulkę biegową firmy Kalenji. Koszulka oczywiście będzie uzupełniona o nadruk z nazwą biegu.

Publikacja: 19-03-14 czytaj więcej

Juniorzy Sparty Oborniki piątym zespołem w Polsce

W sobotę zakończyły Mistrzostwa Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Osiem zespołów walczyło w hali OCS w Obornikach o miano najlepszej drużyny w Polsce. Wśród tej doborowej stawki znaleźli się juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki.

Publikacja: 16-03-14 czytaj więcej

WYNIKI niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 16 marca, w hali OCS w Obornikach rozegrane zostały kolejne mecze w ramach HLPN.

Publikacja: 12-03-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Bieg Niepodległości - biegi szkolne
  • Sztafeta Charytatywna Biegamy Pomagamy
  • Korona Zachodu
  • Bieg Niepodległości 2019

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN