Z ostatniej chwili:

Aktualności

Upalna Przedszkoliada

Tym razem Przedszkoliada odbyła się ku zadowoleniu kilkuset przedszkolaków z naszej gminy. W pierwotnym terminie na przeszkodzie stanęła pogoda. Poniedziałkowa Przedszkoliada przebiegała w skrajnie przeciwnych warunkach pogodowych, jednak upalne przedpołudnie nie zburzyło dobrej zabawy najmłodszych. Tradycyjnie już dzieci uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym, zawodach sportowych, pokazie wozów specjalistycznych straży pożarnej, policji i straży miejskiej. Oczywiście największą radością dla najmłodszych okazały się dmuchane zamki i zjeżdżalnie.

Publikacja: 11-06-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

W miniony weekend znów mogliśmy obserwować zmagania zespołów futsalowych, które rywalizują w ramach HLPN. Podobnie jak tydzień temu mecze rozegrane zostały w sobotę 7 czerwca i w niedzielę 8 czerwca. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 04-06-14 czytaj więcej

Uwaga - dzisiejsza Przedszkoliada odwołana

Informujemy, że planowana na dzisiaj Przedszkoliada z powodu warunków pogodowych zostaje odwołana. Jednocześnie organizatorzy wyznaczyli kolejny termin tj. 9 czerwca - poniedziałek. Wszystkie placówki, które zamierzają uczestniczyć w poniedziałkowej zabawie proszone są o potwierdzenie swojej obecności do jutra do godziny 14.00. tel. 61 29 60 906, 697 907 743 lub piotr.ocs@oborniki.pl Za utrudnienia przepraszamy.

Publikacja: 03-06-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

Kolejne mecze futsalu, które rozegrane zostały w ramach HLPN w miniona sobotę i niedzielę przyniosły kolejne ciekawe i zaskakujące rezultaty. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 28-05-14 czytaj więcej

200 młodych szczypiornistek i szczypiornistów walczyło na orlikach

Rekordowa ilość uczestników brała udział w turnieju eliminacyjnym ,,Szczypiorniak na Orlikach”. 3 edycja zawodów sygnowanych przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce w Obornikach wzbudziło szerokie zainteresowanie.

Publikacja: 31-05-14 czytaj więcej

Planeta Szczypiorniaka w Chrustowie

W poniedziałek 19.05.2014 w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego odbył się czwarty już turniej piłki ręcznej z cyklu „Planeta Szczypiorniaka. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn ze szkół podstawowych gminy Oborniki z klas piątych i młodszych. Były to trzy drużyny Szkoły Podstawowej nr 2, dwie drużyny Szkoły Podstawowej w Chrustowie, drużyna Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 i Szkoły Podstawowej w Rożnowie.

Publikacja: 26-05-14 czytaj więcej

Paweł Przewoźny najlepszy w Europie

Przez dwa dni 24 i 25 maja w hali Arena w Poznaniu rywalizowali ze sobą zawodnicy podczas Mistrzostw Europy Karate FSKA. W zawodach tych brali udział także trenowani przez Tomasza Wosickiego sportowcy z Obornickiego Klubu Karate, którzy na tych mistrzostwach wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Karate WKF reprezentowali barwy naszego kraju.

Publikacja: 26-05-14 czytaj więcej

Wyniki sobotnio-niedzielnej kolejki HLPN

W tym tygodniu mecze HLPN rozegrane zostały w sobotę 24 maja i w niedzielę 25 maja. Kibice obejrzeli ciekawe mecze z wieloma bramkami. Wyniki gier poniżej:

Publikacja: 21-05-14 czytaj więcej

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI – Wspólny sukces

Wyścig kolarski MTB odbył się w Obornikach po raz pierwszy. Oprócz wyścigu głównego MEGA odbył się wyścig MINI oraz wyścigi dla dzieci, jednym słowem była to impreza dla każdego. Ogółem w imprezie brało udział ok.400 uczestników. Wiele podziękowań i słów uznania za perfekcyjną wręcz organizację tej sportowej imprezy napływają do OCS od uczestników z całej Polski.

Publikacja: 21-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 18.05.2014.

Kolejna seria meczów futsalu w ramach rozgrywek HLPN odbyła się w niedzielę 18 maja. w hali OCS przy ul. Obrzyckiej toczyły się pojedynki ekstraklasy i I ligi. Wyniki spotkań poniżej:

Publikacja: 14-05-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN