Z ostatniej chwili:

Aktualności

Niższe wpisowe aż do 7 kwietnia!

Informujemy wszystkich którzy nie dokonali jeszcze opłaty startowej zarówno do Biegu Papieskiego jak i Papieskiego Rajdu NW, że dotychczasowa niższa opłata startowa obowiązuje aż do 7 kwietnia. Przypominamy, że dla biegu to 40 zł a dla rajdu NW 20 zł. Należy jednak pamiętać, że o wysokości opłaty decyduje data wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy organizatora. Przypominamy, że podczas biegu każdy zawodnik otrzymuje specjalnie odlewany medal a także koszulkę biegową, napój izotoniczny, baton energetyczny. Oczywiście po biegu na każdego zawodnika czeka posiłek regeneracyjny, woda oraz owoce.

Publikacja: 01-04-14 czytaj więcej

Cztery medale z Akademickich Mistrzostw Wielkopolski w Karate WKF

W niedzielę 30 marca w sali gimnastycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbyły się Otwarte Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF. W zawodach tych wzięło udział również dwójka zawodników Obornickiego Klubu Karate, którzy tym razem reprezentowali swoje barwy uczelniane. Naszym zawodnikom start należy zaliczyć do udanych bowiem każdy z nich wrócił z medalem. Krzysztof Waśko wywalczył srebrny medal w konkurencji kata natomiast Krystian Chudziński zdobył aż trzy medale w kolorze brązowym w konkurencji kumite indywidualnego w kategorii open i + 84 kg oraz w konkurencji drużynowej wraz z kolegami z Politechniki Poznańskiej.

Publikacja: 31-03-14 czytaj więcej

4 punkty w dwóch meczach dla Sparty

Piłkarze nożni Sparty Oborniki dobrze rozpoczęli rundę rewanżową w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi. W ubiegłym tygodniu w trudnym wyjazdowym spotkaniu oborniczanie zremisowali z Czarnymi Wróblewo 2:2. Natomiast w minioną sobotę Sparta podejmowała na własnym boisku Lechię Kostrzyn. Gospodarze wygrali 2:1. Obornicki zespół zdobył 4 punkty w dwóch pierwszych spotkaniach rundy wiosennej i w tej chwili zajmuje drugie miejsce w rozgrywkach IV ligi.

Publikacja: 31-03-14 czytaj więcej

Wyniki HLPN z ostatniego weekendu

Mecze HLPN, której organizatorem jest OCS Oborniki rozegrane zostały w miniony weekend w ramach rozgrywek ekstraligi i I ligi. W poszczególnych spotkaniach padły nastepujące wyniki:

Publikacja: 27-03-14 czytaj więcej

Zobacz jaki otrzymasz medal 13 kwietnia

To już zaledwie kilka tygodni do kolejnego Biegu Papieskiego i Papieskiego Rajdu Nordic Walking. W dniu dzisiejszym pragniemy przedstawić wizualizację medalu jaki otrzymają biegacze i zawodnicy NW. Tradycyjnie już medal przedstawia naszego Papieża Jana Pawła II. Natomiast sam kształt medali to zarys topograficzny Obornik. W tym roku oprócz medali każdy uczestnik biegu otrzyma również koszulkę biegową firmy Kalenji. Koszulka oczywiście będzie uzupełniona o nadruk z nazwą biegu.

Publikacja: 19-03-14 czytaj więcej

Juniorzy Sparty Oborniki piątym zespołem w Polsce

W sobotę zakończyły Mistrzostwa Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Osiem zespołów walczyło w hali OCS w Obornikach o miano najlepszej drużyny w Polsce. Wśród tej doborowej stawki znaleźli się juniorzy SKF KPR Sparta Oborniki.

Publikacja: 16-03-14 czytaj więcej

WYNIKI niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 16 marca, w hali OCS w Obornikach rozegrane zostały kolejne mecze w ramach HLPN.

Publikacja: 12-03-14 czytaj więcej

II faza MP Juniorów w Piłce Ręcznej rusza w piątek

Czwartek był dniem wolnym dla wszystkich zespołów uczestniczących w MP Juniorów w Piłce Ręcznej. Zawodnicy odpoczywali przed drugą fazą turnieju, w której nastąpi już bezpośrednia walka o medale.

Publikacja: 13-03-14 czytaj więcej

Finał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej - Oborniki 10 - 15.03.2014.

W hali OCS w Obornikach w dniach 10 - 15 marca rozegrany zostanie Finał Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej. Juniorzy obornickiej Sparty w fazie półfinałowej, która odbyła się również w Obornikach, po zaciętych meczach wywalczyli awans do finału. Doskonałą organizację zawodów półfinałowych, wspaniałą atmosferę w trakcie zawodów i nieocenioną obornicka publiczność doceniły władze Związku Piłki Ręcznej w Polsce, które zdecydowały się przyznać organizację Finału właśnie Obornikom.

Publikacja: 01-03-14 czytaj więcej

Wyniki meczów HLPN z niedzieli 9.03.2014.

W niedzielnej kolejce spotkań HLPN padły następujące wyniki:

Publikacja: 08-03-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN