Z ostatniej chwili:

Aktualności

WYNIKI - GALERIA DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Poniżej podajemy wyniki dzisiejszych zawodów. Relacja już niebawem...

Publikacja: 17-05-14 czytaj więcej

Mateusz Frąckowiak wygrał Majowy Turniej Szachowy

Turnieje szachowe w Obornikach wpisały się już na stałe do kalendarza sportowego w naszym mieście. Kolejne potyczki szachistów odbyły się 11 maja w ramach Majowego Turnieju Szachowego. Tradycyjnie zawody odbyły się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.Turniej rozgrywany był w systemie kołowym (rundowym) i każdy z zawodników rozegrał w turnieju po jednej partii ze wszystkimi przeciwnikami.

Publikacja: 12-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 11.05.2014.

W niedzielę 11 maja w hali OCS Oborniki rozegrana została kolejna seria meczów futsalu w ramach Halowej Ligi Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy wyniki gier:

Publikacja: 07-05-14 czytaj więcej

Rajd Nordic Walking po Złotą Pyrę

29 Czerwca Obornickie Centrum Sportu wspólnie z Głównym Sponsorem firmą RUUKKI oraz Stowarzyszeniem NW Włóczykije zaprasza wszystkich do udziału w Rajdzie Nordic Walking po Złotą pyrę. Zostały już uruchomione zapisy. Start rajdu nastąpi z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.10. Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania dystans 6 km. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną specjalnie na tą okazję wykonane medale. Na wszystkich, którzy ukończą rajd czekać będzie smażona kiełbasa oraz wielkopolska pyra z gzikiem. Zapraszamy do Obornik.

Publikacja: 08-05-14 czytaj więcej

Bieg o Puchar Złotej Pyry - ruszają zapisy

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy ponownie w tym roku do Obornik. 29 czerwca odbędzie się kolejny obornicki półmaraton. Tradycyjnie już równocześnie odbędą się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie. Zawodnicy wystartują na trasę biegu z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.00. Głównym Sponsorem tegorocznego półmaratonu jest największa obornicka firma RUUKKI, której obecność podczas tegorocznego biegu nie jest przypadkowa. W tym roku przypada 40-lecie produkcji płyty warstwowej w Obornikach, którą w chwili obecnej wytwarza w Obornikach RUUKKI.

Publikacja: 05-05-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 04.05.2014.

W kolejnych meczach futsalu, które rozegrane zostały w niedzielę 4.05.2014 w hali OCS w Obornikach padły następujące wyniki.

Publikacja: 30-04-14 czytaj więcej

Obiekty sportowe w okresie długiego weekendu

Informujemy, że boiska sportowe w trakcie trwania długiego weekendu czynne są codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00. Osoby które mają rezerwacje boisk i kortów do godziny 21.30 w tych dniach będą mogły korzystać z nich do 21.00. Pozostałe rezerwacje obowiązują zgodnie z ustaleniami.

Publikacja: 30-04-14 czytaj więcej

Lech trenował w Obornikach przy pełnych trybunach

Trening pierwszej drużyny Lecha Poznań na stadionie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej, który odbył się we wtorek 29 kwietnia był bez wątpienia ważnym wydarzeniem sportowym w naszym mieście. Na obornicki stadion przybyły setki kibiców kolejorza, aby obserwować godzinny trening a tuż po nim zdobyć autografy zawodników i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Publikacja: 29-04-14 czytaj więcej

RUUKKI sponsorem głównym tegorocznej Złotej Pyry

W dniu dzisiejszym Dyrektor Obornickiego Centrum Sportu Jacek Okpisz podpisał umowę sponsorską z największą firmą w naszym mieście RUUKKI Polska Sp. z o.o. Tym samym największy pracodawca w Obornikach stał się głównym sponsorem tegorocznego Biegu o Puchar Złotej Pyry. Ze strony sponsora głównego umowę parafował Dyrektor obornickiego zakładu Pan Dawid Wróbel.

Publikacja: 28-04-14 czytaj więcej

Wyniki gier HLPN z niedzieli 27.04.2014.

W niedzielę 27 kwietnia w hali OCS w Obornikach odbyła się kolejna seria spotkań futsalu rozgrywanych w ramach HLPN.

Publikacja: 05-03-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN