Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki ostatniej kolejki HLPN

W niedzielę 9 lutego rozegrano kolejne mecze w ramach HLPN. Wyniki gier poniżej.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Zimowy Turniej Piłki Nożnej

W sobotę w hali Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkół podstawowych. Turniej zorganizowany przez Spartę Oborniki, Orkan Objezierze oraz Urząd Miejski i OCS zgromadził drużyny Sparty, Orkanu, Nielby Wągrowiec oraz Wełny Rogoźno. Zawodnicy rywalizowali systemem każdy z każdym, mecz rewanż.

Publikacja: 09-02-14 czytaj więcej

Nauka jazdy na łyżwach

Obornickie Centrum Sportu na czas ferii zimowych przygotowało w programie ferii naukę jazdy na łyżwach. Na lodowisku przy ul. Obrzyckiej, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, przede wszystkim dzieci nabywają umiejętność jazdy na łyżwach.

Publikacja: 06-02-14 czytaj więcej

Zapraszamy na Bieg Papieski

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy już po raz drugi w tym roku do Obornik. W niedzielę palmową 13 kwietnia odbędzie się Bieg Papieski. Bieg poświęcony pamięci Papieża Jana Pawła II. Zawody tradycyjnie już odbędą się na dystansie 10km. Start z obornickiego Rynku punktualnie o godzinie 11.00.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Lodowisko tętni życiem

Lodowisko OCS na Osiedlu Leśnym cieszy się w ferie zimowe dużą popularnością. W godzinach przedpołudniowych w pięknej słonecznej pogodzie na łyżwy wybierają się przede wszystkim dzieci i młodzież, natomiast w godzinach wieczornych przy sztucznym świetle do swoich pociech dołączają rodzice. Lodowisko czynne codziennie do godz.21.30. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa na Walentynkowe Ice Party, które odbędzie się 14 lutego. start o godz. 18.30, a muzycznie bawić nas będzie DJ Paweł.

Publikacja: 05-02-14 czytaj więcej

Turniej Wakacje zimowe z piłką - terminarz i wyniki

W poniedziałek ruszył turniej piłki nożnej \"Wakacje zimowe z piłką\", który OCS Oborniki organizuje w hali sportowej przy ulicy Obrzyckiej. Poniżej przedstawiamy podział na grupy, harmonogram gier i wyniki meczów.

Publikacja: 02-02-14 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 2 lutego padły następujące wyniki w meczach HLPN: Terminarz gier:

Publikacja: 29-01-14 czytaj więcej

Lodowisko w ferie za darmo

Już od jutra rozpoczynają się ferie które tradycyjnie potrwają dwa tygodnie. W tych dniach zapraszamy wszystkie dzieci do nauki jazdy na łyżwach. Zapisać można się na lodowisku. Podczas ferii dla wszystkich uczniów szkół naszej gminy wejście na ślizgawkę w godzinach od 9.00 do 14.00 jest darmowe. Wystarczy okazać legitymację szkolną. W Walentynkowy wieczór już od 18.30 zapraszamy na lodowisko wszystkich zakochanych i nie tylko. Zabawę w tym dniu poprowadzi DJ Paweł.

Publikacja: 31-01-14 czytaj więcej

Udany start karateków z Obornik na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF

26 stycznia w Murowanej Goślinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzieży w Karate WKF. Impreza ta zgromadziła blisko 500 zawodników z kilkudziesięciu klubów. Zawody okazały się niezwykle udane dla zawodników Obornickiego Klubu Karate, którzy zdobyli tam w swoich kategoriach wiekowych łącznie aż 24 medale zarówno w konkurencjach sprawnościowych jak i technicznych.

Publikacja: 29-01-14 czytaj więcej

SP 2 Oborniki zwyciężają w Planecie Szczypiorniaka

Nie straszny mróz dla prawie setki dzieci z gminy Oborniki grających w szczypiorniaka. W sobotę 9 drużyn zjawiło się na drugim turnieju, drugiej edycji ,,Planety Szczypiorniaka’’. Taka ilość cieszy organizatorów czyli nauczycieli wychowania fizycznego, którzy swoją pasję do piłki ręcznej przekazują kolejnym pokoleniom. Przypomnijmy, że ,,Planeta’’ to turniej klas V i młodszych. Rywalizujemy w 5 turniejach w ciągu roku zbierając punkty w klasyfikacji. Ostatni turniej wyłoni zwycięzców. Sobotnie zmagania zaczęliśmy od rywalizacji w trzech grupach: Grupa A Grupa B Grupa C SP 2 Oborniki I SP 4 Oborniki SP Chrustowo II SP Chrustowo I SP Rożnowo SP 3 Oborniki II SP 3 Oborniki I SP 2 III Oborniki SP 2 Oborniki II Zespoły walczyły w grupach systemem każdy z każdym. Po tej fazie turnieju zespoły z 1 miejsca z grup walczyły o miejsca 1-3. Drugie miejsca z grup o pozycje 4-6 i trzecie miejsca o pozycję 7-9, również systemem każdy z każdym. Po 18 emocjonujących meczach klasyfikacja turnieju wyłoniła zwycięzców i kolejne miejsca. Bezkonkurencyjna znów ,,dwójka’’ Ali Dyżlą, która zajęła pierwsze i drugie miejsce:

Publikacja: 27-01-14 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN