Z ostatniej chwili:

Aktualności

Ponad 250 zawodników w VII Chrustowskim Biegu Zimowym

W sobotę o godz. 12.00 w Chrustowie odbył się VII Chrustowski Bieg Zimowy, który ukończyło 253 biegaczy. 12 kilometrową trasę Chrustowo-Żukowo-Górka-Ślepuchowo-Żukowo-Chrustowo zawodnicy pokonywali w doskonałej jak na styczeń pogodzie. O bezpieczeństwo zawodników zadbali jak zawsze strażacy z OSP a dwa punkty z wodą i herbatą obsługiwali uczniowie SP Chrustowo.

Publikacja: 11-01-14 czytaj więcej

Mali piłkarze Sparty wygrali noworoczny turniej

W sobotę od samego rana, w hali OCS w Obornikach panowała atmosfera wielkich turniejowych emocji. Aż 10 drużyn piłkarskich chłopców z rocznika 2006-2007 wzięło udział w Noworocznym Turnieju o Puchar Burmistrza Obornik. Mecze stały na bardzo dobrym poziomie, a w wielu spotkaniach o ostatecznym rozstrzygnięciu decydowały rzuty karne.

Publikacja: 11-01-14 czytaj więcej

Juz jutro VII Chrustowski Bieg Zimowy

Już po raz siódmy Chrustowo będzie gościło biegaczy niemal z całej Wielkopolski i nie tylko. Chętnych do udziału w zimowym bieganiu było wielu. Niestety szkoła w Chrustowie nie jest w stanie przyjąć wszystkich. Stąd organizatorzy musieli ograniczyć ilość uczestników wprowadzając limit. W związku z powyższym informujemy, że w dniu jutrzejszych nie będzie możliwości zapisu na bieg. Takiego limitu z pewnością nie będzie na kolejnych biegach w Obornikach na które zapraszamy już dzisiaj. 13 kwietnia Bieg Papieski -10 km, 29 czerwca Bieg o Puchar Złotej Pyry - półmaraton i 11 listopada Bieg Niepodległości - 15 km. Poniżej przedstawiamy informacje organizacyjne dotyczące jutrzejszych zawodów.

Publikacja: 10-01-14 czytaj więcej

Juniorzy Sparty w ćwierćfinale Mistrzostw Polski

W spotkaniu rewanżowym Sparta ponownie pokonała Wolsztyniaka w walce o ćwierćfinał Mistrzostw Polski, tym razem 25:23 (11:12). Najwięcej bramek dla Oborniczan zdobyli Artur Klopsteg 7, Piotr Myszkowski 5. Tegoroczne ćwierćfinały odbędą się w Zielonej Górze.

Publikacja: 06-01-14 czytaj więcej

Zwycięstwo juniorów Sparty

W dniu dzisiejszym odbył się pierwszy mecz barażowy piłkarzy ręcznych obornickiej Sparty. Juniorzy w wyjazdowym spotkaniu pokonali Wolsztyniaka Wolsztyn 26:17. W dniu jutrzejszym tj. poniedziałek o godzinie 18.00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 odbędzie się spotkanie rewanżowe. Zwycięzca dwumeczu weźmie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Zapraszamy na spotkanie.

Publikacja: 05-01-14 czytaj więcej

Wyniki pierwszej w tym roku kolejki HLPN

W niedzielę 5 stycznia w hali OCS rozegrana została pierwsza w tym roku kolejka HLPN. Poniżej wyniki spotkań:

Publikacja: 02-01-14 czytaj więcej

Nieczynne lodowisko

Z powodu nocnych opadów deszczu w dniu dzisiejszym lodowisko będzie nieczynne. Zapraszamy w Święto Trzech Króli - poniedziałek od godziny 15.00. Telefon kontaktowy 697 907 738.

Publikacja: 05-01-14 czytaj więcej

Medal dla uczestników Biegu Chrustowskiego

Dzisiaj przedstawiamy wizualizację medalu jaki otrzymają wszyscy uczestnicy VII Chrustowskiego Biegu Zimowego. Medal nawiązuje do wybitnego polskiego lekkoatlety Bronisława Malinowskiego, który jest jednocześnie patronem Szkoły Podstawowej w Chrustowie współorganizatora biegu.

Publikacja: 03-01-14 czytaj więcej

VII Chrustowski Bieg Zimowy - zakończone zapisy

Informujemy, że zakończono już zapisy do Biegu Chrustowskiego. Ostateczna lista jego uczestników zostanie uzupełniona o osoby, które dokonały opłaty startowej. Jednocześnie informujemy, że o uczestnictwie w naszym biegu decydować będzie kolejność wpłat. W najbliższym czasie przedstawimy informacje organizacyjne dotyczące naszych zawodów.

Publikacja: 02-01-14 czytaj więcej

Wyniki ostatniej w tym roku kolejki HLPN

W niedzielę rozegrano ostatnią kolejkę spotkań futsalu w ramach HLPN. Liderem ekstraklasy jest Draco, a w I lidze przewodzi Helvetia.

Publikacja: 22-12-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN