Z ostatniej chwili:

Aktualności

VII Chrustowski Bieg Zimowy - zapraszamy

Już po raz siódmy odbędzie się Bieg Chrustowski. W dniu dzisiejszym uruchamiamy zapisy. 12 kilometrowa trasa tradycyjnie już przebiegać będzie przez miejscowości Chrustowo-Żukowo-Górka-Chrustowo. Start i meta znajdują się przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie. W związku z dużym zainteresowaniem tym biegiem w roku ubiegłym, ustalono limit uczestników. W zawodach będzie mogło wziąć udział 250 biegaczy.

Publikacja: 03-12-13 czytaj więcej

W piątki i soboty dłużej na lodowisku

W piątki i soboty obornickie lodowisko będzie czynne do godziny 21.30. Są to dni kiedy na naszą ślizgawkę przybywa największa ilość łyżwiarzy. Zapraszamy i życzymy udanej lodowej zabawy.

Publikacja: 20-12-13 czytaj więcej

Mecze towarzyskie Polska-Francja za nami

Przez kilka ostatnich dni w Obornikach przebywały juniorki młodsze, reprezentantki Polski i Francji w piłce ręcznej. Zawodniczki obu drużyn oprócz zajęć treningowych odbyły spotkania kontrolne. W środę i czwartek obie reprezentacje zmierzyły się z zawodniczkami Sparty Oborniki. Zwyciężczyniami w obu spotkaniach okazały się Spartanki, które odniosły zdecydowane zwycięstwa. Natomiast dużym wydarzeniem sportowym były towarzyskie spotkania obu reprezentacji. Zarówno w piątek jak i sobotę do hali Obornickiego Centrum Sportu przybył komplet publiczności.

Publikacja: 22-12-13 czytaj więcej

HLPN gra w niedzielę 22.12.2013.

Zapraszamy na mecze halowej piłki nożnej w niedzielę 22.12.2013. Pierwsze mecze od godz.10.00. Kolejność gier

Publikacja: 18-12-13 czytaj więcej

Wyniki spotkań HLPN z niedzieli 15.12.2013.

W niedzielę 15.12. w hali OCS rozegrana została kolejna seria spotkań w ramach HLPN. Wyniki:

Publikacja: 27-11-13 czytaj więcej

Memoriał XI Stanisława Baranowskiego V Jerzego Kubisiaka II Marka Tomczaka dla SP Objezierze

W turnieju organizowanym przez Obornickie Centrum Sportu udział wzięły reprezentacje pięciu szkół podstawowych - wiejskich z terenu Gminy Oborniki. Nagrody - puchary, medale oraz słodkości ufundowane przez OCS wręczał dyrektor Jacek Okpisz w towarzystwie Pań Lucyny Baranowskiej, Jadwigi Kubisiak, Elwiry Tomczak, które obdarowały uczestników mikołajkowymi prezentami.

Publikacja: 14-12-13 czytaj więcej

Zapraszamy na lodowisko

Od środy 11 grudnia Obornickie Centrum Sportu otwiera Lodowisko-Biały Orlik przy ul. Obrzyckiej. Z pewnością miłośników jazdy na łyżwach tradycyjnie już nie zabraknie, obornickie lodowisko cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród Oborniczan jak i mieszkańców sąsiednich gmin. Wszystkich zapewne ucieszy, że ceny za korzystanie z lodowiska nie uległy zmianie i są najniższymi wśród lodowisk w naszym regionie. ZAPRASZAMY!

Publikacja: 10-12-13 czytaj więcej

Gwiazdkowy Turniej Szachowy-wyniki

W niedzielne przedpołudnie odbył się Gwiazdowy Turniej Szachowy. Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Obornicki Ośrodek Kultury. Tradycyjnie już sędzią głównym zawodów był Henryk Brodniewicz. Oto końcowa klasyfikacja dzisiejszych zawodów oraz całorocznego Grand Prix.

Publikacja: 08-12-13 czytaj więcej

Wyniki niedzielnej kolejki HLPN

W niedzielę 8 grudnia w hali OCS przy ul. Obrzyckiej rozegrane zostały kolejne mecze w ramach HLPN. Wyniki spotkań:

Publikacja: 04-12-13 czytaj więcej

Minął Weekend

W sobotę i niedzielę swoje spotkania rozgrywali piłkarki i piłkarze ręczni. W walce o Mistrzostwo I Ligi Kobiet Sparta uległa w własnej hali drużynie z Nowego Sącza 25:28 (17:11). Remisem 28:28 (13:13) zakończył się mecz II Ligi w którym Spartanie podejmowali UKS Lider Swarzędz.

Publikacja: 08-12-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN