Z ostatniej chwili:

Aktualności

Rogale Świętomarcińskie dla każdego podczas Biegu Niepodległości

Święto Niepodległości to w Wielkopolsce również tradycja jedzenia rogali Świętomarcińskich. Poznańskie rogale najpyszniejsze w Polsce tym razem pojawią się również podczas Biegu Niepodległości w naszym mieście. Rogale dostarczy obornicka cukiernia Nawroccy, która jako jedyna w Obornikach posiada oficjalny certyfikat Kapituły Poznańskiego Tradycyjnego Rogala Świętomarcińskiego. Oczywiście nie zabraknie również ciepłej grochówki oraz owoców.

Publikacja: 30-10-13 czytaj więcej

Tylko do niedzieli niższe wpisowe!

To już tylko dwa tygodnie pozostały do naszego Biegowego Święta Niepodległości. Pragniemy wszystkim zainteresowanym przypomnieć, że tylko do najbliższej niedzieli tj. do 27 października obowiązuje niższe wpisowe. Dlatego też wszystkie przelewy które zostaną dokonane po tym terminie powinny uwzględnić zapisy regulaminowe dotyczące wysokości wpisowego. Decydującym będzie data dokonania przelewu przez zawodnika.

Publikacja: 25-10-13 czytaj więcej

Zapraszamy na weekendowe wydarzenia sportowe

W najbliższy weekend zapraszamy sympatyków piłki ręcznej na kolejne spotkanie o Mistrzostwo I Ligi Kobiet. W niedzielę o godzinie 12.oo Spartanki podejmować będą Tor Dobrzeń Wielki. Również w niedzielę w Objezierzu Orkan podejmować będzie Tarnovię Tarnowo Podgórne II. Początek tego spotkania o godzinie 13.00.

Publikacja: 13-09-13 czytaj więcej

Mecz rodzice kontra Akademia Wesołego Sportowca

To już kolejny rok szkolny kiedy Obornickie Centrum Sportu organizuje zajęcia dla najmłodszych w ramach Akademii Wesołego Sportowca. W najbliższy piątek w hali OCS przy ul. Obrzyckiej odbędą się zawody sportowe w których rywalizować będą najmłodsi oraz ich rodzice. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich chętnych. Warunkiem uczestnictwa w naszej zabawie jest dobry humor oraz strój sportowy. Zapraszamy

Publikacja: 14-10-13 czytaj więcej

Zaśpiewajmy wspólnie Hymn

Już tylko cztery tygodnie pozostały do Biegu Niepodległości w Obornikach. To bez wątpienia wielkie wydarzenie sportowe ale również możliwość świętowania kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj. W tym dniu bezpośrednio przed samym startem organizatorzy pragną zaprosić wszystkich uczestników biegu oraz zebranych kibiców do wspólnego zaśpiewania Hymnu Państwowego. Gościem specjalnym w tym dniu będzie Katarzyna Najderek uczestniczka programu telewizyjnego Bitwa na Głosy. Pani Katarzyna wspólnie z wszystkimi weźmie udział we wspólnym śpiewaniu naszego hymnu.

Publikacja: 14-10-13 czytaj więcej

ZWYCIĘSTWO UKS TS II OBORNIKI W IV LIDZE

04.10.2013r. rozpoczął sezon 2013/2014 drugi zespół UKS TS II Oborniki rywalizujący w IV lidze. W pierwszym meczu drużyna UKS TS II Oborniki spotkał się z drużyną MKSTS Warta Oborniki którą prowadzi były trener UKS pan Stanisław Hyżyk .A więc pierwsza kolejka była spotkaniem nazwanym przez zawodników „derbami Obornik”

Publikacja: 09-10-13 czytaj więcej

X Edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

W najbliższą niedzielę zainauguruje swoje rozgrywki już po raz dziesiąty Halowa Liga Piłki Nożnej. Rozgrywki cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców naszej gminy jak również wśród zawodników sąsiednich miejscowości. Mecze odbywać się będą w halach Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach i Objezierzu. Wszystkie informacje dotyczące zawodów przedstawiane będą w zakładce POLECANE gdzie zamieszczony jest plakat informujący o HLPN. Uczestnikom życzymy sukcesów i jak najmniejszej ilości kontuzji.

Publikacja: 05-10-13 czytaj więcej

MOCNY POCZĄTEK SEZONU LIGOWEGO UKS TS OBORNIKI

W sobotę 21.09.2013r w sali sportowej w Objezierzu odbyły się dwa mecze tenisa stołowego II ligi mężczyzn. W pierwszym meczu UKS TS Oborniki( w składzie: Wojciech Waligórski, Miłosz Sobkowiak, Michał Iracki, grający trener Jakub Strzępka i Patryk Wołodźko) zmierzył się z RLKTS OCHMAN Raszków. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni i wygrali pewnie 6:4 W drugim meczu tego dnia drużyna z Obornik zmierzyła się z LKS TAJFUN Ostrów Wlkp. Po ciekawych spotkaniach UKS TS Oborniki uległ drużynie z Ostrowa 3:7

Publikacja: 30-09-13 czytaj więcej

Udany start obornickich karateków na mistrzostwach Polski

W niedzielę 29 września w Przeźmierowie odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Karate JKA /Japońskiej Federacji Karate/. Zawody te będące równocześnie turniejem kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy jak zawsze zgromadziły kilkuset zawodników z całej Polski a w tym roku również sporą grupę z Czech i Niemiec. Barw naszego miasta w tym doborowym towarzystwie bronili trenowani przez Tomasza Wosickiego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, którzy wywalczyli łącznie aż 5 medali.

Publikacja: 30-09-13 czytaj więcej

Grali ze zmiennym szczęściem

W miniony weekend obornickie zespoły zagrały swoje mecze ligowe ze zmiennym szczęściem. W sobotę o godz.16.00 na stadionie OCS piłkarze nożni Sparty Oborniki podejmowali drużynę 1920 Mosina. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. W rozgrywkach A klasy porażki w wyjazdowych meczach doznały Rożnovia z Rzemieślnikiem Kwilicz, Orkan Objezierze z GKS Golęczewo oraz Tęcza Lulin z Zielonymi Lubosz. Lepiej wypadli szczypiorniści SKF KPR Sparta Oborniki, którzy w sobotę w hali OCS przy ulicy Obrzyckiej pokonali zespół KPR Szczypiorniaka Oława 21:18. W niedzielę w wyjazdowym meczu o mistrzostwo I ligi piłkarki ręczne SKF KPR Sparta Oborniki przegrały z MKS AZS UMCS Lublin 28:24

Publikacja: 30-09-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN