Z ostatniej chwili:

Aktualności

I Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym za nami

W sobotę 14.09. po raz pierwszy w naszym mieście odbyły się Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym. Wyścig rozegrano w formule indywidualnej jazdy na czas na dystansie blisko 13 kilometrów. Start i metę zawodów usytuowano na wysokości firmy DT Swiss Polska przy ulicy Towarowej.

Publikacja: 15-09-13 czytaj więcej

Minimalna przegrana na inaugurację sezonu

Niestety od minimalnej przegranej 27: 28 z Obornikami Śląskimi zaczęli sezon nasi szczypiorniści walczący o mistrzostwo II ligi. Wynik spotkania otworzyli goście i do końca spotkania nie oddali już, nawet na chwilę prowadzenia naszej drużynie. W 10 minucie po serii błędów technicznych na tablicy wyników było już 1:5. Kolejne dziesięć minut to równie słaba gra oborniczan.

Publikacja: 15-09-13 czytaj więcej

Zobacz jaki otrzymasz medal

Przedstawiamy wizualizację medalu który otrzyma każdy zawodnik, podczas tegorocznego Biegu Niepodległości. Wykonawcą będzie firma PODIUM z Czerwonaka. Medal przedstawia elementy patriotyczne związane ze Świętem Niepodległości 11 Listopada. Ten dzień to okazja aby zamanifestować i uczcić wartości najważniejsze dla każdego Polaka patrioty. Biegacze uczynią to w sposób aktywny uczestnicząc w Biegu Niepodległości. Tegoroczne zawody zostaną poprzedzone wspólnie zaśpiewanym Mazurkiem Dąbrowskiego. Liczymy na kolejny rekord frekwencji w Obornikach. Zapraszamy do naszego miasta na już ostatni, czwarty festiwal biegowy w roku 2013.

Publikacja: 12-09-13 czytaj więcej

Nowy sezon Halowej Ligi Piłki Nożnej

Obornickie Centrum Sportu zaprasza na zebranie organizacyjne przedstawicieli drużyn które będą uczestniczyły w rozgrywkach Halowej Ligi Piłki Nożnej w nowym sezonie 2013/14. Spotkanie odbędzie się 25 września 2013r. o godzinie 18.00 w hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Jednocześnie organizatorzy ligi proszą o potwierdzanie udziału w rozgrywkach pod numerem telefonu 604 666 654.

Publikacja: 10-09-13 czytaj więcej

Bieg Niepodległości - ruszają zapisy

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich miłośników biegania na kolejne zawody które odbędą się z okazji Święta Niepodległości. 11 Listopada o godz. 11.00 przy ul. Piłsudskiego w Obornikach wyruszy czwarty już Bieg Niepodległości. 15 kilometrowa trasa podobnie jak w latach poprzednich przebiegać będzie przez Oborniki, Kowanówko i Rożnowo. Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 (wejście od strony boisk wielofunkcyjnych-ul. ks. Szymańskiego).

Publikacja: 05-09-13 czytaj więcej

Sparta liderem IV ligi

Piłkarze nożni Sparty Oborniki po sześciu kolejkach spotkań o mistrzostwo IV ligi - grupa północ zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. Oborniczanie są jedynym zespołem, który nie odniósł w dotychczasowych meczach porażki (4 zwycięstwa i dwa remisy).

Publikacja: 08-09-13 czytaj więcej

Runda rewanżowa Obornickiej Ligi Orlik

Już w najbliższy poniedziałek 9 września o godzinie 18.30 na obornickim Orliku rozpocznie się runda rewanżowa OLO. To już druga edycja tych rozgrywek. Liderem po rundzie wiosennej jest Drużyna Actimela, która wyprzedza na półmetku rozgrywek Błysk Popówko i FC Kaszanka.

Publikacja: 03-09-13 czytaj więcej

Boisko w Objezierzu otwarte

W poniedziałkowe popołudnie uroczyście zostało otwarte kolejne boisko w naszej gminie. Powstałe nowe boisko w Objezierzu to kolejny obiekt sportowy z którego na co dzień korzystać będą uczniowie objezierskich szkół, kluby sportowe oraz mieszkańcy Objezierza i pobliskich miejscowości. W uroczystości wziął udział Burmistrz Obornik Tomasz Szrama oraz Poseł na Sejm Jakub Rutnicki. Wśród zaproszonych gości obecna była również żona Ryszarda Ciszaka głównego inicjatora budowy obiektu. Boisko wchodzące w skład objezierskiego stadionu administrowane jest przez Obornickie Centrum Sportu.

Publikacja: 04-09-13 czytaj więcej

Prezentacja zespołów szczypiornistek i szczypiornistów

W sobotę 30 sierpnia na terenie rekreacyjnym firmy Guma – Wicherek w Obornikach, Zarząd Klubu SKF KPR Sparta Oborniki zorganizował spotkanie sponsorów, członków i sympatyków klubu, inaugurujące rozgrywki ligowe piłkarek i piłkarzy ręcznych.

Publikacja: 03-09-13 czytaj więcej

Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym

Obornickie Centrum Sportu zaprasza wszystkich miłośników jazdy na dwóch kołach do udziału w I Mistrzostwach Obornik w Kolarstwie Szosowym. Wyścig odbędzie się 14 września a start i meta zaplanowane zostały przy ul. Towarowej w Obornikach.

Publikacja: 24-08-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Turniej Szachowy On-line

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN