Z ostatniej chwili:

Aktualności

Walentynkowe Ice Party

W Dniu Św. Walentego Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla wszystkich zakochanych Walentynkowe Ice Party. W czwartkowe popołudnie na obornickim lodowisku pojawili się wszyscy już zakochani i ci którzy to uczucie mają dopiero przed sobą. Przybyłych w kolorowej atmosferze zabawiał DJ Paweł Muzyczny Sadysta.

Publikacja: 08-02-13 czytaj więcej

Wakacje zimowe z piłką

Turniej Piłki Nożnej „Wakacje Zimowe z Piłką” to kontynuacja turnieju dla dzieci i młodzieży w okresie ferii. Tym razem w sobotę w hali OCS w Obornikach spotkali się uczniowie szkół podstawowych klas III i IV. Do turnieju zgłosiły się reprezentacje szkół oraz gościnnie do Obornik przybyła drużyna Nielby Wągrowiec. Organizatorem turnieju było Obornickie Centrum Sportu, które ufundowało dla wszystkich drużyn pucharu oraz medale.

Publikacja: 28-01-13 czytaj więcej

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Łukaszka i Leonka

W sobotnie popołudnie do hali Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach zawitało 12 drużyn chcących w sportowy sposób pomóc tym najbardziej potrzebującym. Cel turnieju piłkarskiego był w tym dniu szczytny gdyż środki z wpisowego oraz dodatkowe datki od drużyn i kibiców przeznaczone zostały na leczenie i rehabilitację dwóch chłopców Leonka i Łukaszka.

Publikacja: 18-01-13 czytaj więcej

277 biegaczy ukończyło VI Chrustowski Bieg Zimowy

W sobotę 12. 01.2013 r. o godz. 12 00 w Chrustowie odbył się ostatni z czterech biegów w ramach III Biegowego Grand Prix Obornik. VI Chrustowski Bieg Zimowy na trasie 12 km: Chrustowo, Żukowo, Górka, Żukowo, Chrustowo zgromadził na starcie rekordową liczbę 277 biegaczy. Cała biegowa impreza zorganizowana została przez OCS Oborniki i Urząd Miejski w Obornikach przy współpracy z OSP Chrustowo, Rady Sołeckiej Chrustowo i SP Chrustowo.

Publikacja: 13-01-13 czytaj więcej

Ferie zimowe z Obornickim Centrum Sportu

W poniedziałek 14.01.2013 r. dzieci i młodzież z Obornik rozpoczną dwutygodniową przerwę w zajęciach szkolnych jednak na nudę narzekać nie będą. Obornickie Centrum Sportu przygotowało dla wszystkich chętnych zajęcia na sportowo. Dysponujemy obiektami na których umilimy czas każdemu z osobna, zapraszamy na zapoznanie się z programem „FERIE NA SPORTOWO Z OBORNICKIM CENTRUM SPORTU”.

Publikacja: 09-01-13 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

  • Korona Zachodu
  • Bieg Niepodległości 2019
  • Oborniki Triathlon 2019
  • aquathlon 25.08.2019

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN