Z ostatniej chwili:

Aktualności

Wyniki 9 serii spotkań - podział tabeli

Przed ostatnią kolejką rundy podstawowej, wiedzieliśmy już kto zagra w grupie A i grupie B, ale wyniki meczów 9 serii spotkań spowodował, że walka o mistrzostwo będzie nadzwyczaj ciekawa. Można już przyznać, że takiego finiszu rozgrywek nie mieliśmy już dawno. Pierwszy i ostatni zespół grupy A dzielą jedynie 2 punkty. O ostatecznej kolejności w tabeli (co miało wpływ na rozkład meczów w rundzie finałowej) decydowały mecze bezpośrednie. Rundę podstawową, na fotelu lidera, zakończyły Browary Trójka. W grupie B, także na podstawie meczów bezpośrednich, prowadzi Automyjnia Błysk.

Publikacja: 12-03-19 czytaj więcej

Wyniki ostatniej kolejki serii spotkań

W ostatni weekend odbyła się IV seria spotkań HLPN. Aktualnie liderem tabeli jest Minimaxx Sofa Przypominamy, że kolejna kolejka odbędzie się w sobotę 1 grudnia w Objezierzu. Wkrótce pojawi się pełna rozpiska rundy rewanżowej.

Publikacja: 29-11-18 czytaj więcej

II seria spotkań HLPN za nami

Kolejna seria spotkań HLPN za nami. Aktualnie liderami tabeli jest Minimaxx Sofa oraz Lodziarnia Kalinowa, które zgromadziły po 10 punktów. Kolejna seria spotkań odbędzie się 4 listopada.

Publikacja: 03-11-18 czytaj więcej

Terminarz najbliższych kolejek

W zeszłym tygodniu zakończył się proces zapisów do Halowej Ligi Piłki Nożnej. Ostatnim obowiązkiem była terminowa wpłata opłaty wpisowej wpisowego, a tej dokonało dziewięć drużyn i tym samym mamy komplet zespołów.

Publikacja: 25-10-18 czytaj więcej

Nowy sezon HLPN rozpoczęty

W dniu 7 października odbyły się pierwsze kolejki spotkań, nowego sezonu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Pierwszym liderem, z kompletem punktów, został Minimaxx Sofa.

Publikacja: 08-10-18 czytaj więcej

Uwaga!

Ze względu na brak opłaty startowej wszystkich drużyn, pierwsza kolejka HLPN zostaje odwołana. Ostateczny termin wpłat to 10 października 2016. Jej brak skutkować będzie wycofaniem drużyny z rozgrywek.

Publikacja: 06-10-16 czytaj więcej

Nowy sezon 2016/2017 czas zacząć - startuje HLPN

Już za tydzień 9 października rozpoczynają się rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej. W kolejnej edycji weźmie udział 13 drużyn, które rozegrają ligę systemem mecz i rewanż. Wszystkie spotkania odbędą się w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej.

Publikacja: 30-09-16 czytaj więcej

Terminarz HLPN 11. 12. i 13. kolejka

Publikacja: 19-02-16 czytaj więcej

Po świątecznej przerwie wznawiamy rozgrywki HLPN

Tym razem zapraszamy w sobotę 16 stycznia o godzinie 16:30.

Publikacja: 15-01-16 czytaj więcej

Najbliższe imprezy

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN