Z ostatniej chwili:

Aktualności

277 biegaczy ukończyło VI Chrustowski Bieg Zimowy

W sobotę 12. 01.2013 r. o godz. 12 00 w Chrustowie odbył się ostatni z czterech biegów w ramach III Biegowego Grand Prix Obornik. VI Chrustowski Bieg Zimowy na trasie 12 km: Chrustowo, Żukowo, Górka, Żukowo, Chrustowo zgromadził na starcie rekordową liczbę 277 biegaczy. Cała biegowa impreza zorganizowana została przez OCS Oborniki i Urząd Miejski w Obornikach przy współpracy z OSP Chrustowo, Rady Sołeckiej Chrustowo i SP Chrustowo.

Jak przystało na bieg zimowy zawodnicy zmagali się z padającym przez cały czas śniegiem. Mimo tych trudnych warunków bieg ukończyło 277 osób. Wszyscy na mecie otrzymali medale, które wręczali w-ce starosta Andrzej Okpisz, vice przewodniczący RM Paweł Drewicz, dyrektor SP Chrustowo Krzysztof Zielonacki i Agnieszka Maluśkiewicz .

W biegu zwyciążył Łukasz Wirkus (00:40:20), drugi był – Dariusz Szrama (00:41:08) a trzeci – Wiesław Daleki (00:41:43). Natomiast wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Bartoszek (00:54:09), druga – Marlena Nowacka (00:54:30), a trzecia – Monika Brzozowska (00:56:23).

Zwycięzcą III Biegowego Grand Prix Obornik został podobnie jak rok temu Dariusz Szrama, na drugim miejscu był Tomasz Waszczuk a na trzecim Mirosław Paluch.

Dodano: 13-01-13