Z ostatniej chwili:

Aktualności

Jutro II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego

W sobotni wieczór punktualnie o godzinie 19.00 już po raz drugi odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Start zawodów odbędzie się przy ul. Wybudowanie. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2,5km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu dwóch godzin. Zgodnie z regulaminem zawodów aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od godziny 16.30 do godziny 18.30. Numery startowe będzie można odbierać w budynku Zespołu Szkół przy ul. Obrzyckiej 88 - stołówka, wejście od strony boiska Orlik. Każdy zawodnik do biura zawodów udaje się z dokumentem tożsamości.
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem może odebrać pakiet osoba postronna, jednak musi ona posiadać przekazane przez zawodnika oświadczenie dostępne na indywidualnym profilu każdego zawodnika. Oświadczenie powinno być podpisane przez zawodnika.
W tym dniu wystąpią również utrudnienia w ruchu drogowym dla mieszkańców ul. Wybudowanie oraz ul. J. Kubiaka. Organizatorzy proszą mieszkańców o ograniczenie ruchu kołowego w godzinach 18.30 - 21.00 do minimum.

Dodano: 03-03-17

Najbliższe imprezy

  • Symulanta
  • GPX Obornik w piłce nożnej halowej.
  • Żwirki Trial - Wielki Finał

Biuletyn informacji publicznej

SKS

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
OCS HLPN