Z ostatniej chwili:

Aktualności

United Packaging - partner od zadań specjalnych

Firma United Packaging już po raz trzeci została partnerem Biegu Niepodległości w Obornikach. Tak jak w poprzednim roku przygotowała wyjątkowe nagrody dla najlepszych biegaczy na dystansie 10km. Zwycięzcy biegu głównego na dystansie 10 km w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn otrzymają wysokie nagrody finansowe. Zawodnicy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca w danej kategorii będą mieli w sumie 6000 zł do podziału: I miejsce: 3000 zł II miejsce: 2000 zł III miejsce: 1000 zł

United Packaging S.A. to Spółka z poznańskimi korzeniami i zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w Brzegu niedaleko Wrocławia. Działalność produkcyjna zainicjowana została w styczniu 2013 roku po kilkunasto miesięcznym, intensywnym okresie inwestycyjno-budowlanym. Obecnie dzięki blisko 100 współpracownikom zakład opuszcza codziennie ponad pół miliona sztuk opakowań z tektury falistej przeznaczonych przede wszystkim dla branży spożywczej.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu United Packaging S.A. wspiera młodych piłkarzy, lekkoatletów oraz myśl trenerską.

Więcej o firmie na: http://www.unitedpackaging.pl/
Dziękujemy!

Dodano: 31-10-18

Najbliższe imprezy

  • Wielkanoc
  • Ruszają zapisy na KIDS MTB Maraton Oborniki
  • Obornicka Liga Biegowa
  • DT4YOU MTB Maraton Oborniki - zapisy

Biuletyn informacji publicznej

Obiekty sportowe

dogory
Urząd Miejski
OOK
Pływalnia
Facebook
YouTube
MTB
Biegi
NW Włóczykije
Szachy
OCS HLPN